Дубінський звернувся до САП через новий випадок корупції у “Слузі народу”: прізвища

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У заяві, адресованій Назару Холодницькому, він вказав низку прізвищ нардепів-однопартійців, які можуть бути замішані у корупційній схемі. Вона стосується електронних майданчиків порталу держзакупівель Prozorro.

  Результат пошуку зображень за запитом "Дубінський звернувся до САП через новий випадок корупції у “Слузі народу”: прізвища"

  Відповідний документ Дубінський оприлюднив на своїй фейсбук-сторінці та уточнив: його заяву особисто прийняв керівник відомства Назар Холодницький, передає СТИК.

  У документі йдеться про те, що народні депутати Заблоцький та Мовчан під час розгляду законопроєкту № 2047 “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ліквідації корупційної схеми у сфері реєстрації інформації зі звітів про оцінку об’єктів нерухомості” здійснювали дії на користь комерційних структур.

  Я надав факти, і вони підтверджуються стенограмою засідання комітету, що до мене зверталися два депутати від партії “Слуга народу” Заболоцький та Мовчан з вимогою залишити високими комісійні для приватних майданчиків ProZorro. Я вважаю, що це може мати в собі корупційну складову,
  – пояснив Дубінський.

  На звинувачення однопартійця на своїй фейсбук-сторінці відреагував Олексій Мовчан. Він вирішив пояснити Дубінському “філософію системи Prozorro”.

  “Шок! скандал! 18+! З легкої руки Олександра Дубінського став лобістом ProZorro.Продажі. Хочу пояснити для таких спеціалістів, як Олександр. Філософія системи ProZorro побудована на принципах конкуренції, яку створюють приватні компанії-майданчики або брокери, що приводять переможця на торги державним майном. Це, своєю чергою, призводить до збільшення надходжень в держбюджет. Простий лобізм в інтересах бюджету й української економіки”, – написав він.

  Хто такий Олексій Мовчан? Це – 25-річний нардеп від “Слуги народу”. Він пройшов у Раду, обійшовши на 150 мажоритарному окрузі іншого кандидата – мільярдера Жеваго. Був проєктним менеджером в Prozorro.Продажі. У Раді вже встиг “прославитись” тим, що взяв собі у помічниці молоденьку танцівницю.

  Що відомо про Мар’яна Заблоцького? Цей парламентар від “Слуги народу” пройшов до Ради за партійним списком (був 82-им номером). Він – економіст, колишній заступник голови “Української аграрної асоціації”.

  (Visited 78 times, 1 visits today)
 • 180x150