Голова Чернівецької облради заявив, що не брав хабар за здачу в оренду санаторію

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян заявив, що не отримував 180 тис. доларів хабара за здачу комунального санаторію «Брусниця» в оренду на 50 років приватному інвестору, оскільки вартість цього санаторію є значно нижчою.

  Результат пошуку зображень за запитом "Голова Чернівецької облради"

  Як повідомили «Новини Буковини», в ефірі одного з місцевих телеканалів голова облради розповів, що озвучені НАБУ цифри про 180 тисяч доларів за передачу в оренду санаторію «Брусниця» є насправді нісенітницею, адже цей санаторій навіть на аукціоні не вартує таких коштів, а значно кращі санаторні об’єкти, які ближчі до Чернівців, продавались з аукціону за 20 тисяч доларів або взагалі роками стоять на торгах та не цікавлять інвесторів, передає СТИК.

  «Сьогодні дуже просто оцінити будь-яке приміщення або майнові комплекси і з’ясувати їх вартість, чи є вона в тих розмірах і цифрах, які називаються. Тому озвучені цифри це несерйозно. До прикладу дитячий санатоій Колос у селі Панка Сторожинецького району, ще ближче до Чернівців, у значно кращому місці та стані, був проданий на аукціоні за 20 тисяч доларів. Аналогічіні комплекси у нас багато років виставлені на торги, але покупець чомусь не знаходиться», – зазначив Іван Мунтян.

  Загалом для санаторію в Брусниці вже багато років намагаються знайти інвестора і в 2013 році навіть передавали в оренду, щоправда вже через рік, фірма, яка його отримала в оренду, відмовилась від нього.

  Голова Чернівецької облради також повідомив, що інвестор, якому рада передала санаторій в оренду, зобов’язаний щомісяця сплачувати понад 81 тис. грн та вкласти у його реконструкцію 4,5 млн грн у найближчі 5 років.

  Нагадаємо, детективи НАБУ провели обшук у голови Чернівецької облради Івана Мунтяна 16 жовтня. Пізніше стало відомо, що Мунтяна підозрюють у хабарництві. Він нібито отримав 180 тис. доларів хабара за передачу в оренду приватному товариству комунального санаторію терміном на 50 років.
  https://zaxid.net/news/

  (Visited 39 times, 1 visits today)
 • 180x150