​”Людину занесло на Олімп”, – прикарпатський бізнесмен Бахматюк про хамство Богдана

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Екс-власник VAB Банку Олег Бахматюк розповів про поведінку глави Офісу президента під час зустрічі з гарантом України Володимиром Зеленським.

  Результат пошуку зображень за запитом ​”Людину занесло на Олімп”, – прикарпатський олігарх Олег Бахматюк розповів про хамство Богдана"

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на видання Страна.ua.

  Він почав розповідь з самого початку, коли Богдан проявив негатив.

  “Я вийшов з ініціативою, що за рахунок торгового конфлікту між Китаєм і Америкою наша країна має можливість вийти на аграрний ринок Китаю. Я знаю всіх основних гравців на цьому ринку, а вони знають мене. Я показав модель, як ми можемо завести в Україну 10 мільярдів доларів з Китаю під поставки зернових. Моя пропозиція була наступного характеру: “Шановні, дивіться. Я попрацюю на державу, щоб відбілити свою репутацію. Інвестую в свою компанію, в тому числі для вирішення проблемних питань по боргах перед державою”. На тій зустрічі я чітко побачив, що Богдану не сподобався той факт, що президент почав мене слухати”, – зазначив Бахматюк.Він пояснив це тим, що Богдан оберігає простір президента і хоче бути єдиним голосом з економічних речей.

  Екс-власник банку додав, що це було видно з поведінки.“А як можна хамство описати? Це було відчутно за його словами, по тому, як він перебивав, відволікав від основних речей. Я намагався вести діалог, але не отримав відповідної реакції. Це був початок нелюбові Богдана до мене”, – сказав Бахмаьюк.Також він розповів, чому Богдан його не злюбив.

  “Система доступу до президента, як у Візантії, персоніфікована на людину, яка не підпускає нікого альтернативного. Я бачив величезну кількість людей, знаю всіх президентів і прем’єрів України. Мені здається, я непогано розбираюся в людях. Але такого я ще не зустрічав. Це просто хамство”, – зазначив колишній власник банку.За словами бізнесмена, Богдан казав, що всі його слова неправда і нічим не підкріплені. Дискусія, як для цих кабінетів, велася в нетрадиційній формі.

  Також Олег Бахматюк поясни, як він потрапив до президента.“Я звернувся до Шефіра (Сергій Шефір, помічник президента – ред.) з пропозицією. Він провів діалог з профільними експертами, їм сподобалася моя ідея. Адже я пропонував президенту альтернативне джерело інвестицій. Причому дуже великих. При такому доході президент зовсім інакше б і вів діалог із зовнішніми кредиторами. Інакше б стояла ситуація в країні. Колосальні зміни”, – сказав екс-власник VAB Банку.Як він зазначив, Богдану швидше за все не сподобалася його ідея.

  “Мені здалося, що спочатку президенту моя ідея сподобалася, а потім я побачив, що Богдан намагався зберегти простір навколо царської особи”, – підкреслив Бахматюк.

  Він вказав, що в українській влади є проблема соціальних ліфтів.

  “Коли людину заносить на Олімп – це величезне випробування, більше ніж гроші. Це наркотик і люди, які йдуть по соціальним сходам розуміють, що є межі, які переступати не можна, є відповідальність. У всього є наслідки”, – сказав колишній власник VAB Банку.Бізнесмен також розповів, чим закінчилася історія з Богданом.

  “Богдан тоді видав спіч, який абсолютно не давав жодної можливості для діалогу. Я зрозумів, що мені там нічого робити. Богдан сконструював модель в тому числі з сигналом Ситника (Артем Ситник, голова НАБУ – ред.) і Рябошапки. Крім усмішок Богдана мені цікава і суть питання, щоб суспільство знало не тільки манеру спілкування глави ОП, а й його вплив на правоохоронні органи і на прийняття незаконних рішень”, – констатував Бахматюк.

  (Visited 78 times, 1 visits today)
 • 180x150