«Слуга народу» Ткаченко заселився в незадекларований маєток на Трухановому острові

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Ткаченко запевняє – орендує приміщення лише з весни 2019 року, а відтак – в електронній декларації він має з’явитися лише наступного року. Однак це твердження спростовують світлини з цього будинку.

  Результат пошуку зображень за запитом «СЛУГА НАРОДУ» ОЛЕКСАНДР ТКАЧЕНКО ПРИХОВАВ ВІД ДЕКЛАРУВАННЯ НЕЗАКОННИЙ БУДИНОК НА ТРУХАНОВОМУ ОСТРОВІ"

  Народний депутат та колишній керівник «1+1 Медіа» Олександр Ткаченко заселився в незадекларований маєток на Трухановому острові в Києві після того, як телеканал «1+1» показав розслідування про незаконність поселень там, пише СТИК з посиланням на Bihus.info.

  Труханів острів – рекреаційна зона в столиці, де житлове будівництво заборонене. Земельна ділянка під маєтком, яким користується нардеп, з 1994 року перебуває в оренді ТОВ «Учбово-спортивний комерційний клуб «Україно». Землю місто передавало під спортивну базу.

  Результат пошуку зображень за запитом «СЛУГА НАРОДУ» ОЛЕКСАНДР ТКАЧЕНКО ПРИХОВАВ ВІД ДЕКЛАРУВАННЯ НЕЗАКОННИЙ БУДИНОК НА ТРУХАНОВОМУ ОСТРОВІ"

  У 2015 році журналісти каналу «1+1» зробили серію матеріалів про незаконне поселення на Трухановому острові, в тому числі – і про нецільове використання саме цієї бази.

  Вже у 2016-му в соцмережах Олександра Ткаченко та його дружини Анни почали з’являтися світлини, зроблені біля цього маєтку. З 2017-го родина викладала подібні фотографії регулярно.

  За документами цей маєток не є житловим об’єктом, а значиться «адміністративною будівлею». Будівля – у приватній власності Дениса Копилова – директора інвест-групи «Інеко» та співвласника ТОВ «Учбово-спортивний клуб «Україно». Копилов підтвердив Bihus.Info, що саме він надає будинок Ткаченку в оренду.

  Сам нардеп не вніс у власну електронну декларацію інформацію ані про будинок, ані про витрати на його оренду.

  Ткаченко запевняє – орендує приміщення лише з весни 2019 року, а відтак – в електронній декларації він має з’явитися лише наступного року. Однак це твердження спростовують світлини з цього будинку, що публікувала родина Ткаченка кілька років поспіль.

  (Visited 49 times, 1 visits today)
 • 180x150