Одеські чиновники розікрали 100 мільйонів за допомогою штучної кредитної заборгованості

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Служба безпеки України (СБУ) викрила чиновників Одеської міськради на привласненні 100 млн грн шляхом створення штучної заборгованості перед банками.

  Результат пошуку зображень за запитом Одеські чиновники розікрали 100 млн грн за допомогою штучної кредитної заборгованості"

  За інформацією СБУ, чиновники Одеської міськради у змові з комерційними структурами привласнили майже 100 млн грн під час погашення кредитної заборгованості комерційному банку. Учасники схеми штучно створили кредитну заборгованість комунального підприємства перед банком.

  Пізніше право вимоги на борги у банку викупила приватна фірма, афілійована з чиновниками мерії. Після цього комерційні структури, завищивши суму заборгованості на 100 млн грн, звернулися до мерії із вимогою її погашення, пише СТИК з посиланням на ZAXID.NET.

  «Рішення щодо оплати завищеного боргу приймалося на основі недостовірних матеріалів, свідомо підготовлених посадовцями кількох департаментів мерії. Потім бюджетні гроші були привласнені учасниками оборудки», – сказано в повідомленні СБУ.

  Фото СБУ

  Як повідомила «Думская», йдеться про погашення за рахунок міського бюджету заборгованості за кредитом, який взяло комунальне підприємство «Теплопостачання м. Одеса» в комерційному банку «Надра». Борг у розмірі майже 200 млн грн викупила у збанкрутілого банку компанія «Південь-Капітал», яка заплатила за нього 84 млн грн. Пізніше одеські чиновники заплатили фірмі «Південь-Капітал» понад 194 млн грн.

  (Visited 26 times, 1 visits today)
 • 180x150