Вимагав хабар у 600 тисяч доларів щомісяця: скандальна розмова нардепа ”Юзіка” з поліцією

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У неопублікованій частині розмови нардепа Юрія Корявченкова («Юзіка») і колег зі «Слуги народу» з криворізькою поліцією останній вимагав «данину» в розмірі 600 тисяч доларів щомісяця.

  Результат пошуку зображень за запитом Вимагав хабар у 600 тисяч доларів щомісяця: скандальна розмова нардепа ”Юзіка” з поліцією"

  Про це в інтерв’ю OBOZREVATEL сказав народний депутат Антон Поляков, раніше виключений із «СН». За його словами, самі плівки йому анонімно надсилало якесь джерело, яке й розповіло, про що домовлялися нардепи у повній версії бесіди, передає СТИК.

  «Я б дуже хотів послухати повний запис розмови. Наскільки я знаю (мені написала людина, що її і скинула), надалі йдеться про те, що ці шість депутатів вимагатимуть щомісячну плату 600 тисяч доларів із криворізької поліції. Можливо тому, що шість осіб і по 100 тисяч на кожного.

  Було б цікаво, чи відреагує президент на те, що відбувається, і як намагатиметься відвести скандал від своїх колишніх колег, того самого «Юзіка», у якого з ним тісні взаємини багато років, – наголосив Поляков.

  Зазначимо, зустріч відбувалася в ресторані «Околиця» у Кривому Розі. З боку «Слуги народу» в ній брали участь нардепи Володимир Захарченко, Владлен Неклюдов, Юрій Кисіль, Олена Криворучкіна (раніше спіймалана на секс-скандалі у Раді), В’ячеслав Медяник (спійманий на листуванні-рішалові щодо прокурорів), Юрій Корявченков «Юзік» і його дружина Тетяна Корявченкова.

  Поліцію у розмові представили Володимир Огурченко (керівник поліції Дніпропетровської області) та тодішній претендент на посаду головного поліцейського Кривого Рогу – Сергій Лукашов.

  Як повідомлялося раніше, нардеп Поляков опублікував аудіозапис розмови колишніх однопартійців із начальником поліції Кривого Рогу, у якому останнього інструктували, що і з ким «вирішувати». Так, на записі чітко чути голос депутата Юрія Корявченкова.

  Пізніше глава Верховної Ради України Дмитро Разумков заявив, що аудіозапис розмови з поліцією нардепа Корявченкова треба перевірити на справжність.

  А глава фракції «СН» Давид Арахамія взагалі не побачив у скандалі жодного криміналу.

  (Visited 90 times, 1 visits today)
 • 180x150