Олег Ляшко подав до суду на НАЗК, яке знайшло порушення в його декларації

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Колишній депутат від «Радикальної партії» Олег Ляшко подав позов до суду проти Національного агентства з питань запобігання корупції, про що 18 листопада повідомила прес-служба Окружного адміністративного суду Києва. 22 листопада суд відкрив провадження в цій справі, передає СТИК.

  Результат пошуку зображень за запитом Олег Ляшко подав у суд на НАЗК, яке знайшло порушення в його декларації"

  Олег Ляшко просить скасувати рішення НАЗК про те, що в його декларації за 2017 рік є порушення, та скасувати висновок Нацагентства, в якому йдеться про виявлення у його декларації ознак корупції.

  За даними агентства, Ляшко вказав у декларації неправдиві дані про отриманий дохід у вигляді відсотків, виграшів і від надання майна в оренду, а також недостовірно вказав отриманий членом сім’ї дохід від відчуження рухомого майна. Загальна сума недостовірних відомостей становила майже 1 млн гривень.

  Додамо, що за 2016 рік Олег Ляшко задекларував в 571045 гривень виграшу в Українській національній лотереї. Пізніше він сказав, що гроші виграв завдяки ставкам під час футбольних матчів Ліги Чемпіонів. У 2018 році його підозрювали у підробці документів для «відмивання» доходів.

  Як пише LB.ua, Олег Ляшко, будучи депутатом Верховної Ради, став мультимільйонером. Його дохід тільки за 2018 рік перевищив 18 млн гривень. У декларації Ляшка вказані величезні суми готівки – 750 тисяч гривень, 440 тисяч доларів, 70 тисяч євро, не рахуючи грошей сім’ї, – і депозитів – 5,35 млн гривень та 745 тисяч доларів.
  https://zaxid.net/news/

  (Visited 60 times, 1 visits today)
 • 180x150