Скороход звинувачує Геруса в отриманні хабаря за поправку в закон, що дозволяє імпорт електроенергії з РФ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Виключена із фракції “Слуги народу” нардеп Ганна Скороход звинуватила Андрія Геруса в отриманні хабаря за внесенні поправки, що дозволяє купляти і продавати електрику в РФ по добових контрактах.

  Результат пошуку зображень за запитом "АНДРІЙ ГЕРУС ОТРИМАВ 400 ТИСЯЧ ДОЛАРІВ ЗА ПОПРАВКУ ПРО ІМПОРТ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ З РОСІЇ - СКОРОХОД"

  Про це Ганна Скороход повідомила у коментарі телеканалу “Прямий” в кулуарах Ради, передає СТИК.

  “Зараз у нас розглядається в другому читанні законопроект 2233, в якому є поправка про заборону імпорту за двосторонніми договорами з Російської Федерації на внутрішньому добовому ринку, але при цьому не забороняється продаж електроенергії з РФ на добу вперед, що ля мене є питанням: чому так? Напевно пан Герус намагається таки відпрацювати ті гроші, які отримав за внесення цієї поправки ще два місяці тому” – заявляє Скороход у коментарі.

  Журналісти “Прямого” не повідомляють, чи запитували вони, хто давав хабаря, однак стверджують, що у частині інтерв’ю, що не увійшла до відео, Скороход припускає, що хабар Герусу був у розмірі від 100 до 400 тис дол. Також не надавалось інформації, звідки Ганна Скороход володіє такою інформацією.

  (Visited 75 times, 1 visits today)
 • 180x150