ВАСУ призначив заставу в 2 мільйони соратнику директора ДБР Ігорю Щербині

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вищий антикорупційний суд заарештував з правом застави в 2 млн грн колишнього начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури Ігоря Щербину, йдеться на сторінці Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у Facebook.

  Результат пошуку зображень за запитом "Ігорю Щербині"

  Як повідомлялось, його підозрюють у шахрайстві та пособництві у наданні неправомірної винагороди за закриття кримінального провадження. ВАКС частково задовольнив клопотання НАБУ, передає СТИК.

  «Застосовано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з альтернативою внесення 2 130 100 грн застави», – йдеться в повідомленні прокуратури.

  Як інформував ZAXID.NET, 3 грудня НАБУ провело обшук у близького соратника голови ДБР Романа Труби Ігоря Щербини після того, як він разом зі своїм знайомим намагався продати закриття справи в Державному бюро розслідувань за 150 тис. доларів і вже встиг отримати половину суми.

  Президент Володимир Зеленський назвав затриманого напередодні детективами НАБУ Ігоря Щербину правою рукою директора ДБР Романа Труби.

  Спеціалізована антикорупційна прокуратура просила суд взяти Щербину під варту і як альтернативу встановити заставу в розмірі 3,6 млн грн.

  Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба заявив, що затриманий за хабар у 150 тис. доларів Ігор Щербина не працював ні офіційно, ні неофіційно в Державному бюро розслідувань.
  https://zaxid.net/news/

  (Visited 40 times, 1 visits today)
 • 180x150