Виконком у Львові 130 разів порушив вимоги генерального плану міста

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Виконавчий комітет Львівської міськради дозволив 130 будівництв, які порушують генеральний план міста, що становить понад 60% рішень про видачу містобудівних умов та обмежень на нове житлове будівництво.

  Результат пошуку зображень за запитом "Виконавчий комітет у Львові 130 разів порушив вимоги генерального плану міста"

  Про це йдеться в тексті журналістки «Наші гроші. Львів» Марії Ревер «Усе пішло не за планом», передає СТИК.

  Журналісти видання проаналізували усі містобудівні умови та обмеження, видані на будівництво житлових багатоповерхівок у Львові з липня 2017 до серпня 2019 року. Загалом з 209 МУО генеральному плану міста суперечить 130 МУО, ще два – суперечать йому частково. З детальним переліком можна ознайомитись у розділі «Документи».

  Найбільше МУО з порушеннями видали на територіях промислових підприємств. Це насамперед ділянки на вулицях Зеленій, Угорській та Замарстинівській. На другому місці порушень у будівництві багатоповерхівок – їх зведення на територіях громадських центрів, комплексів та об’єктів. Для видачі цих МУО виконком прикривався зонінгом і поняттям «змішана будівля». В результаті забудовники виділяли для громадських потреб максимум два поверхи. Третє місце в цьому списку посідає територія малоповерхової житлової забудови. Згідно з генпланом, тут дозволено будувати максимум чотири поверхи, однак виконком дозволяв і п’ять, і сім.

  Дозволяли житло і на територіях санітарно-захисних зелених насаджень, автотранспортних підприємств, озеленених територіях загального користування, установ охорони здоров’я, садово-городніх кооперативів, вищих навчальних закладів та гаражів й автостоянок.

  Нагадаємо, Львів використовує генеральний план, затверджений у 2010 році. Його розробили спеціалісти ДП «Містопроект». У 2012 році комітет з державної премії України визнав генплан одним із найкращих проектів в галузі архітектури.

  (Visited 46 times, 1 visits today)
 • 180x150