На Тернопільщині затримали одного з керівників РДА, який вимагав понад 4 тисяч доларів (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  За процесуального керівництва Тернопільської місцевої прокуратури,спільно з оперативними працівниками обласного управління стратегічних розслідувань Нацполіції, ДВБ Нацполіції та СБУ задокументовано отримання керівником одного з відділів районної державної адміністрації неправомірної вигоди.

  Результат пошуку зображень за запитом "На Тернопільщині затримали одного з керівників РДА, який вимагав понад 4 тис. доларів (ФОТО)"

  Встановлено, що посадовець однієї зРДА вимагав від громадянина 4200 доларів США за вирішення питання, що належить до його компетенції, а саме – затвердження будівельних паспортів забудови земельної ділянки та декларації про початок виконання будівельних робіт, передає СТИК.

  Сьогодні,2 грудня 2019 року, правоохоронці задокументували факт передачі та отримання частини неправомірної вигоди у сумі1500 доларів США.

  Наразі тривають першочергові слідчі дії за ст. 368 КК України. Вирішується питання про затримання особи в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150