Зеленського впіймали на корупції: НАЗК розглядає повідомлення франківського юриста про порушення закону президентом

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Національне агентство з питань запобігання корупції підтвердило факт отримання повідомлення про можливе вчинення корупційного правопорушення Володимиром Зеленським під час офіційного візиту до Естонії.

  Результат пошуку зображень за запитом "Зеленського впіймали на корупції: НАЗК розглядає повідомлення франківського юриста про порушення закону президентом"

  Про це повідомив автор звернення до НАЗК франківський юрист, експерт з антикорупційного законодавства Мирон Дмитрик, пише СТИК.

  “Минуло більше тижня, але Національне агентство з питань запобігання корупції – НАЗК на додатковий запит таки підтвердило факт отримання ними мого повідомлення про можливе вчинення корупційного правопорушення Зеленським В.О., який займає посаду Президента України”, – йдеться в дописі.

  Дмитрик відмічає, що це “не намагання хайпанути”.

  “Перед законом всі рівні. Більше того, гарант Конституції повинен бути зразком дотримання вимог законодавства. Але якщо особі, яка працює на такій високій посаді, недостатньо диплома юриста, то в його Офісі мали б бути високооплачувані фахівці, які мають слідкувати за такими нюансами і запобігати таким факапам”, – додає юрист.

  Експерт з антикорупційного законодавства додає, що за подібні порушення законодавства України керівників на місцях притягують до відповідальності.

  “Хтось почне волати: “Ой нема до чого домахуватись! Та яка ж то корупція!” ну і т.д. Ну ок. Але чомусь сільських голів за такі ж правопорушення притягують до відповідальності? Тому камон, НАЗК! Покажіть клас і неупередженість. Однак, припускаю, що “клас” буде показаний зовсім в іншому напрямку. В напрямку “з’їхати” з теми”, – відмічає Дмитрик.

  Нагадаємо, прикарпатський журналіст та експерт спіймав Зеленського на корупції (фото)

  (Visited 49 times, 1 visits today)
 • 180x150