Прикарпатський нардеп підтвердив, що “Слуги народу” отримують доплату у конвертах та розповів, що історія із поліграфом була фікцією

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Це нарешті сталося – косівський журналіст Віталій Мацьоцький та депутат-мажоритарник 89 округу Володимир Тимофійчук поспілкувалися «про нелегку долю нардепа-«слуги».

  Результат пошуку зображень за запитом "Це нарешті сталося – косівський журналіст Віталій Мацьоцький та депутат-мажоритарник 89 округу Володимир Тимофійчук поспілкувалися «про нелегку долю нардепа-«слуги»."

  Відомий косівський журналіст “Дорожнього контролю” Віталій Мацьоцький, який свого часу навіть влаштовував флешмоби, щоб записати інтерв’ю з Володимиром Тимофійчуком, опублікував відео розмови з депутатом, пише СТИК з посиланням на Версії.

  Журналіст розповів, що депутат від «Слуги народу», який в Раді представляє інтереси мешканців Снятинського, Косівського та Верховинського районів, зателефонував йому одразу на наступний день після святкування дня народження. Мацьоцький думав – для того, щоб привітати. А виявилось, що Володимир Тимофійчук має до журналіста претензії.

  Відео розмови, опубліковане Віталієм Мацьоцьким, містить чимало ненормативної лексики. Тому нам довелося деякі лайливі слова замінити літературними відповідниками, щоб читачі Версій мали змогу зрозуміти суть спілкування.

  Голос, схожий на голос Тимофійчука, розповідає цікаві деталі з життя парламентарів.

  На початку розмови ймовірний депутат розповів, чому він вирішив йти в парламент.

  «За 5 років нічого не зробили, війну не закрили, а тепер цих «слуг» хочуть гнобити. Я – простий фермер з села. І коли їхав в ту Слобідку, де я женився, тими ямами, то я собі пороги в БМВ повідбивав. Нащо я купував собі БМВ? Щоб пороги відбивати? За 5 років ніхто не подивився на ту дорогу. Я пішов (у парламент – ред) лише заради дороги. Якби не та дорога, я би взагалі в депутати не йшов. Я просто хотів змінити цю систему», – зізнається Тимофійчук.

  Депутат бідкається, що українці не прагнуть змін, зокрема і виборці його округу.

  «Ви не хочете правильно жити, ви не хочете змін. Бо лиш привикли у своєму Косівському районі все красти», – нарікає нардеп.

  Опісля Володимир Тимофійчук звинуватив журналіста, що той взяв 9 тисяч доларів, аби його «втопити».

  «Як ти можеш зробити для України щось краще, якщо ти – перший хабарник? Продався за валюту», – обурюється обранець.

  Журналіст в свою чергу пропонує пройти детектор брехні, щоб довести, що «не продавався». Проте депутат не вірить в результативність поліграфа.

  «Найкращий поліграф – автоген в сраку. А те, що проходив Дубінський, – то х….я», – відмічає Тимофійчук.

  Сам же обранець скаржиться, що йому не вистачає депутатської зарплати.

  «Я пішов на тих 29 тисяч. Вони думають, що я великі гроші заробляю? Я ще дзвоню до свого тата: перекинь мені грошей, бо мені не вистачає. Ти ще в Києві не жив. Поїдь, і місяць в Києві поживи – і подивишся, скільки йде грошей, щоб прожити один день в Києві. Перший місяць взяв 32 тисячі, а другий – 29», – розповідає Тимофійчук.

  Тут Мацьоцький нагадав про доплату від партії – славнозвісні конверти депутатам. Однак Тимофійчук заперечує, що одержував конверти. Натомість розповів, які суми отримали його колеги з регіону.

  Не влаштовує депутата, що в його приймальню дуже часто ходять виборці.

  «Вони в приймальню ходять частіше, ніж в магазин. І таке не лише в Косові і у Верховині – так у всіх «слуг» по всій Україні», – відмічає Тимофійчук.

  Нардеп поцікавився в журналіста, чи наводить він довідки про героїв своїх інтерв’ю. Зокрема, його зацікавило, чи з’ясовував він інформацію про попереднього співрозмовника – депутата від 84 округу Ігоря Фріса.

  «А в «попельницьких» ти справки навів? Ні! То нічого ти не знаєш», – констатує Тимофійчук.

  Також депутат запропонував журналісту нову бізнес-схему, пов’язану з вирощуванням коноплі в центрі Косова і переправою її в Румунію.

  Деталі резонансної бесіди дивіться у відео:

  (Visited 149 times, 1 visits today)
 • 180x150