Скандальний екснардеп Шевченко пробує влаштувати свою людину на посаду головного дорожника Тернопільщини – ЗМІ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Тернопільській області з чотирьох кандидатів обирають очільника Служби автомобільних доріг. Серед них є людина від екснардепа від УКРОПу, власника Буковеля Олександра Шевченка, повідомляють місцеві ЗМІ.

  На головному фото Володимир Боровий та Олександр Шевченко

  Мова йде про Володимира Борового, довірену особу скандального ексчиновника Укравтодору Богдана Юлика, яку останній хотів призначити на “смачну” посаду начальника відділу управління власністю та державних закупівель в “Укравтодорі”, пише СТИК з посиланням на матеріал видання “Апостроф”.

  Видання зазначає, що на прикладі регіону буде зрозуміло, наскільки голова “Укравтодору” Олександр Кубраков готовий проводити кадрові зміни в областях. Адже з “шортлиста” з чотирьох осіб, які претендують на посаду глави САД, жодна особа не відповідає принципам прозорого відбору, професіоналізму і бездоганній репутації.

  До слова, спочатку на посаду лобіювали Володимира Хемія, причетного до скандальної схеми розділення місцевих доріг на ділянки по 40 метрів, щоб уникнути проведення конкурсних процедур на закупівлю робіт і послуг з дорожнього будівництва через Prozorro. Компанія “Техно-Буд-Центр”, місцевий дорожній монополіст (Хемій раніше був її директором) протягом 2014-2019 років отримала від служби автодоріг області 2,7 млрд гривень держкоштів і уклала контрактів на суму 8,5 млрд гривень. Крім того, Хемій був також помічений у виділенні коштів на фіктивні роботи.

  В “Укравтодорі” активістів почули і пообіцяли врахувати інформацію від них при подальшому розгляді кадрового питання. Більше того, особисто Олександр Кубрак переслав матеріали в Національну поліцію з проханням розслідувати обставини можливого конфлікту інтересів.

  (Visited 148 times, 1 visits today)
 • 180x150