Колишній першій заступниці голови ДМС Пімаховій обрали запобіжний захід

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Їй призначено нічний домашній арешт до 21 лютого 2020 року.

  Результат пошуку зображень за запитом "Колишній першій заступниці голови ДМС Пімаховій обрали запобіжний захід"

  Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід колишній першій заступниці голови Державної міграційної служби України Діні Пімаховій у вигляді нічного домашнього арешту. Про це повідомляє пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП), передає СТИК.

  Згідно з повідомленням, суд задовольнив клопотання прокурора САП та застосував до підозрюваної у проханні надання та одержанні неправомірної вигоди запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту строком до 21 лютого 2020 року.

  Також на Пімахову покладено низку процесуальних обов’язків, зокрема, носити електронний засіб контролю, прибувати до детектива, прокурора чи суду, повідомляти про зміну місця роботи, утримуватись від спілкування зі свідками, а також здати на зберігання закордонний паспорт.

  Нагадаємо, у четвер, 19 грудня, за погодженням прокурорів САП, детективами НАБУ повідомлено про підозру колишній першій заступниці голови Державної міграційної служби України у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 368 КК України. Зокрема, за оформлення громадянину В’єтнаму посвідки на тимчасове проживання в Україні вказана службова особа висловила прохання надати їй неправомірну вигоду у сумі 1,8 тис. доларів.

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150