У Хмельницькому викрили хабарницьку схему чиновника Міністерства оборони України

 • 180x150
 • Опубліковано:

  24 грудня, в обласному центрі правоохоронці провели низку обшуків у начальника одного з відділів структурного підрозділу Міністерства оборони у місті Хмельницький.

  Результат пошуку зображень за запитом "У Хмельницькому викрили хабарницьку схему чиновника Міністерства оборони України"

  Як зазначають у пресслужбі Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, військовослужбовець «погорів» на двох хабарах, передає СТИК.

  «Використовуючи своє службове становище, військовий організував схему отримання «відкатів» за виграш у тендері на постачання природного газу для об’єктів Міноборони у Хмельницькому на 2019-2020 роки. Так, правоохоронці задокументували отримання ним 80 тисяч гривень неправомірної вигоди через залученого посередника», — зазначають у поліції.

  За інформацією Департаменту стратегічних розслідувань, також зафіксовано отримання чиновником Міноборони 40 тисяч гривень хабаря за вплив на посадових осіб одного з військкоматів області. За таку «винагороду» підозрюваний обіцяв допомогти хмельничанину в наданні відстрочки від призову на строкову військову службу.

  Під час обшуків за місцями проживання, роботи й в автомобілі підозрюваного правоохоронці вилучили документи, як підтверджують вчинення ним злочинів, та гроші отримані неправомірним шляхом. Наразі вирішується питання щодо затримання військовослужбовця та оголошення йому підозри.

  (Visited 48 times, 1 visits today)
 • 180x150