Суд продовжив арешт підозрюваному в хабарництві екс-заступнику міністра

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вищий антикорупційний суд 24 грудня продовжив термін дії запобіжного заходу у вигляді арешту колишньому заступнику міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Юрію Гримчаку до 14 лютого 2020 року.

  Результат пошуку зображень за запитом "Суд продовжив арешт підозрюваному в хабарництві екс-заступнику міністра"

  Альтернативою триманню під вартою є застава в розмірі 1,9 млн грн, повідомила прес-служба суду, передає СТИК.

  Як інформував ZAXID.NET, 14 серпня детективи НАБУ затримали на хабарі в 480 тис. дол. заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака і його помічника. Згодом у ГПУ сказали, що Гримчак вимагав хабара за вплив на відповідних посадових осіб Міністерства культури та Київської міської державної адміністрації шляхом обману і зловживання довірою.

  Увечері 16 серпня Деснянський суд постановив взяти Гримчака під варту із заставою 6 млн гривень, але зробити цього не змогли, оскільки в постанові був вказаний Юрій Михайлович, тоді як Гримчак – Миколайович. Для виправлення помилки наступного дня довелося проводити окреме засідання.

  17 серпня Гримчака помістили в Чернігівське СІЗО. Його дружина відмовилася вносити заставу. У жовтні Генеральна прокуратура зняла з колишнього заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака підозру в шахрайстві і пом’якшила обвинувачення до зловживання впливом, а 20 грудня ВАКС утричі зменшив йому суму застави.

  Юрій Гримчак – народний депутат України 6-го скликання. Від створення Міністерства тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб був радником, а згодом і заступником міністра.

  (Visited 31 times, 1 visits today)
 • 180x150