Суд арештував усе майно бізнесмена Вадима Альперіна

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вищий антикорупційний суд наклав арешт на майно бізнесмена Вадима Альперіна, підозрюваного у причетності до контрабанди та дачі хабара у сумі 800 тис. доларів. Про це пишуть «Українські новини», посилаючись на джерела у правоохоронних органах, передає СТИК.

  Результат пошуку зображень за запитом "ВАКС арештував усе майно бізнесмена Вадима Альперіна"

  Арешт накладено, зокрема, на нерухомість, банківські рахунки та автомобілі.

  Нагадаємо, за версією слідства, Альперін створив злочинну організацію, яка займалася ввезенням до України товарів за заниженою митною вартістю. Як встановили детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ), фірми з орбіти Альперіна імпортували товари за підробленими документами, які робилися в офісі бізнесмена в бізнес-центрі «Сонячний» в Одесі. У митних деклараціях компанії вказували занижену вартість товарів. Після чого митники відмовляли в цих деклараціях, оскільки вартість була вказана неправдива. Пізніше митники з порушеннями коригували вартість ввезених товарів, що ставало підставою для скасування таких дій фірмами через суд. У результаті товари ввозили в Україну за заниженою митною вартістю, а фірмам повертали фінансові гарантії, які вони перераховували митникам для ввезення товару.

  Як встановили правоохоронці, Альперін залучив до схеми й працівницю ДФС на прізвище Данченко. Під час обшуків детективи знайшли листування між ними. За цими даними, саме вона давала вказівки митникам, які саме порушення необхідно робити з розмитненням товарів Альперіна, щоб фірми з його орбіти могли в суді оскаржити дії митниці.

  Альперіна затримали 27 листопада в будівлі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, куди він прийшов на допит. 29 листопада Альперіна заарештували.

  Раніше у цій справі затримали ще десятьох людей, семеро з яких виявилися київськими митниками.
  https://zaxid.net/news/

  (Visited 37 times, 1 visits today)
 • 180x150