Зеленський з родиною залишив Україну і без розголосу поїхав відпочивати в Оман

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вранці 5 січня президента України Володимира Зеленського з сім’єю помітили в Омані. Там Зеленський відпочиває на узбережжі Оманської затоки поблизу столиці країни – міста Маската.

  Результат пошуку зображень за запитом "Вранці 5 січня президента України Володимира Зеленського з сім'єю помітили в Омані. Там Зеленський відпочиває на узбережжі Оманської затоки поблизу столиці країни - міста Маската."

  Проживає президент в п’ятизірковому готелі Al Bustan Palace Ritz-Carlton Hotel. Цей готель – один з найрозкішніших в Омані. Вартість однієї ночі доходить до 4000 євро (якщо жити в президентському люксі), повідомляє СТИК з посиланням на Страна.ua.

  Ця інформація була опублікована на сайті Офісу президента України.

  «Президент Володимир Зеленський перебуває в Омані, куди він відбув разом з родиною рейсовим літаком за власні кошти. Там найближчими днями у Глави держави заплановані зустрічі на найвищому рівні.

  В Омані Володимир Зеленський обговорить торговельно-економічну співпрацю двох країн, зміцнення дипломатичних відносин та залучення інвестицій в Україну», – йдеться у повідомленні.

  5____-__-_google_chrome

  Раніше повідомлялося, що Новий рік президент зустрів в Гуті, але звідти він полетів після свят (а саме – 2 січня літаком з Івано-Франківська на Київ), а потім, без зайвого розголосу, вилетів в Оман (це держава на Аравійському півострові).

  За даними «Страны», глава охорони президента Максим Донець відправився в цю країну заздалегідь, щоб підготувати поїздку.

  У розпорядженні «Страны» виявилися фото Володимира Зеленського, зроблені вранці 5 січня.

  Фото: “Страна”

  Готель Al Bustan Palace Ritz-Carlton Hotel.

  Трохи пізніше в Офісі президента підтвердили цю інформацію: “Президент Володимир Зеленський знаходиться в Омані, куди він відбув разом з родиною рейсовим літаком за власні кошти. Там в найближчі дні у глави держави заплановані зустрічі на вищому рівні “, – заявили в прес-службі Офісу Президента (ОП).

  Зеленський обговорить в Омані торгово-економічне співробітництво двох країн, зміцнення дипломатичних зв’язків і залучення інвестицій в Україні.

  (Visited 63 times, 1 visits today)
 • 180x150