Кожен третій український депутат використовує свої повноваження, щоб літати в ОАЕ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Комітет виборців проаналізував склади депутатських груп із міжпарламентських зв’язків із зарубіжними країнами. Зокрема проаналізували, до груп яких країн найчастіше записуються народні депутати, щоб їздити для обміну досвідом.

  Результат пошуку зображень за запитом "Українські нардепи найчастіше відвідують із робочим візитом ОАЕ, Японію і Монако - КВУ"

  Загалом у Верховній Раді України діє 47 таких груп, кожна з яких представляє окрему країну, повідомляє 24 канал з посиланням на Комітет виборців України.

  Найпопулярніші серед українських депутатів міжпарламентські групи: Сполучені Штати Америки – 176 депутатів; Канада – 144; Велика Британія – 135.

  До популярних напрямків входять ще ціла низка країн: Польща, Німеччина, Італія, Швейцарія, Ізраїль, Франція, Литва.

  Втім серед популярних напрямків є й абсолютно екзотичні варіанти: Об’єднані Арабські Емірати – 118 депутатів; Японія – 117; Куба – 48; Сінгапур – 48; Південна Корея – 41; Саудівська Аравія – 21; Монако – 17.

  У Комітеті виборців пояснили, що у такий спосіб депутати використовують свої повноваження для політичного туризму. Участь у групі з міжпарламентських зв’язків дає можливість подорожувати до цієї країни. Тому популярністю і користуються екзотичні напрямки.

  Практичної користі від таких подорожей мало. Наприклад, у монархічній Саудівській Аравії роль парламенту дуже занижена і далека від українських реалій. Так само мало користі від поїздок в ОАЕ чи Монако.

  (Visited 35 times, 1 visits today)
 • 180x150