Чиновнику КМДА повідомили про підозру у розтраті коштів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Упродовж 2018-2019 років директор комунального підприємства спільно з невстановленими особами організували незаконну схему розтрати бюджетних коштів на користь підконтрольних фірм під час реалізації соціальних проектів.

  Київська місцева прокуратура № 7 спільно з СВ Подільського УП ГУ НП у м. Києві за матеріалами та оперативним супроводом УСР в м. Києві ДСР НП України задокументувала та викрила директора КП “Київський молодіжний центр” Департаменту молоді та спорту КМДА у розтраті коштів, виділених на проведення соціальних заходів.

  Результат пошуку зображень за запитом "Чиновнику КМДА повідомили про підозру у розтраті коштів"

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на пресслужбу прокуратури Києва.

  “Досудовим розслідуванням встановлено, що упродовж 2018-2019 років  директор комунального підприємства спільно з невстановленими особами організували незаконну схему розтрати бюджетних коштів на користь підконтрольних фірм під час реалізації соціальних проєктів та проведення заходів за кошти місцевого бюджету міста Києва”, – йдеться у повідомленні.

  До вказаної схеми були залучені суб’єкти господарювання з ознаками фіктивності, на рахунки яких перераховували кошти за нібито надані послуги з проведення заходів, які у дійсності проводили за рахунок коштів приватних спонсорів. Йдеться, зокрема, про інформаційно-просвітницькі акції для молоді та молодих батьків, військово-патріотичні акції, заходи з популяризації здорового способу життя тощо.

  За результатами досудового розслідування 09.01.2020 директору КП “Київський молодіжний центр” повідомлено про підозру за ч. 3, 4 ст. 191 Кримінального кодексу України (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, повторно, у великих розмірах).

  Наразі вирішують питання про обрання підозрюваній запобіжного заходу.

  (Visited 48 times, 1 visits today)
 • 180x150