Екснардеп Юрій Тимошенко будує розкішний маєток на Прикарпатті за невідомі гроші (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Народного депутата 8 скликання Юрія Тимошенка запідозрили у зведенні двоповерхового будинку в Коломиї, на який, ймовірно, він не міг офіційно заробити під час роботи у Верховній Раді.

  Результат пошуку зображень за запитом "Екснардеп Юрій Тимошенко будує розкішний маєток на Прикарпатті"

  Про це повідомив журналіст Василь Крутчак, інформує СТИК з посиланням на Обозреватель.

  Журналіст написав, що, за даними знімків Google Maps, ще у 2015 році на вулиці Млинській, 10, де живе нардеп Тимошенко, був звичайний одноповерховий будинок, вкритий старим шифером. З “обновок” тоді був лише новий паркан (частково з каменю) і нова бруківка перед ним.

  “Коломияни між собою жартують, що до депутатства хата Тимошенка була підперта коликами”, – зазначив Крутчак.

  “З фотографій, які зроблені вже в цьому році, можна побачити, що стара хатинка була повністю зруйнована, а на її місці з’явився новенький красивий будиночок”, – написав Крутчак.

  За підрахунками журналіста, всі доходи нардепа і його рідних в період з 2016 по 2018 роки (тоді з’явився будинок), відповідно до їхніх декларацій, складають 552 085 грн, чого недостатньо для зведення будинку.

  Також Крутчак зазначив, що “стрімке фінансове зростання” в деклараціях нардепа Тимошенка Юрія Володимировича відбулося вже після президентських виборів 2019 року. На них він був одним із кандидатів і практично повним тезком лідера партії “Батьківщина” Юлії Володимирівни Тимошенко.

  Раніше ЗМІ повідомляли про колишнього нардепа “козака” Михайла Гаврилюка. якого запідозрили у будівництві триповерхового будинку в Карпатах. При цьому  вказували, що офіційно у нього не було ніяких заощаджень, а з доходів – тільки зарплата.

  Після цього Гаврилюк розповів про будинок, який будує у Карпатах. Михайло Гаврилюк заявив, що будує триповерховий будинок у Карпатах не за гроші, які нібито міг нечесно заробити в Раді, а тому, що “вдало одружився”.

  (Visited 85 times, 1 visits today)
 • 180x150