“Шантажист та україножер”, – прикарпатський екснардеп Тимошенко гостро відповів на звинувачення журналіста

 • 180x150
 • Опубліковано:

  За словами Тимошенка, Крутчак може бути одним із “замовників” організації злочинного нападу сексуального характеру на неповнолітнього сина нардепа з метою шантажу.

  Пов’язане зображення

  Сварка двох відомих коломиян в мережі загрожує стати частиною розслідування кримінальної справи.

  13 січня блогер та журналіст Василь Крутчак опублікував “викривальний” пост про нібито новий маєток екс-нардепа у Коломиї, на який, ймовірно, він не міг офіційно заробити під час роботи у Верховній Раді. За підрахунками журналіста, всі доходи нардепа і його рідних в період з 2016 по 2018 роки (тоді з’явився будинок), відповідно до їхніх декларацій, складають 552 085 грн, чого недостатньо для зведення будинку.

  До слова Крутчак родом з Коломиї, свого часу балотувався до Верховної ради на окрузі тодішнього парламентаря Юрія Тимошенка, пишуть Версії.

  Відповідь від Тимошенка не забарилась. Втім, екс-нардеп нічого не розповів про “маєток”. Натомість запідозрив Крутчака в організації “злочинного нападу сексуального характеру на неповнолітнього сина нардепа з метою шантажу”. Про це, за словами Тимошенка, можуть свідчити світлини, опубліковані блогером.

  “…трохи більше року назад я і моя родина зазнали злочинного нападу найогидніших шантажистів з усіх існуючих на планеті, які вчинили найогидніший злочинний напад сексуального характеру на нашого неповнолітнього сина з метою шантажу, вимагання грошей і тиску зокрема на мене.

  Нами були негайно подані відповідні заяви у відповідні органи і було розпочато кримінальне провадження, яке, попри контроль на відповідних рівнях, затягнулось через те, що шантажисти вміло діяли під маркою ботів.

  Аж ось вчора ввечері дещо з тих світлин, якими нас шантажували, не багато не мало, виклав у своєму дописі проти мене скандально відомий нібито журналіст Василь Крутчак”, – йдеться в дописі Тимошенка.

  Екс-нардеп повідомив, що все заскрінив і передасть матеріали правоохоронцям, які ведуть розслідування справи.

  “Я і моя родина оперативно все то зіскрінили і зберегли на багатьох носіях, і завтра зранку все то долучимо до загального кримінального провадження – і хай Василь Крутчак вже слідству розкаже де, коли і кому то все замовив”, – повідомив Юрій Тимошенко.

  Також колишній парламентар розповів, що одразу після опублікування допису Крутчака отримав “пару дивних дзвінків наніч”.

  Екс-нардеп переконаний, що блогер діяв не сам.

  “Неважко побачити хто в Україні реально стоїть за тим Крутчаком. Достатньо звернути увагу на блогерів-україножерів – на зразок тих що з «наждака» і їм подібним, і послухати як вони тим Крутчаком захоплюються і як його вихваляють, щоб все стало зрозуміло.
  Злочинний, найогидніший шантаж через неповнолітню дитину – ось справжнє обличчя Василя Крутчака і його ляльководів- україножерів”, – резюмує Тимошенко.

  Нагадаємо, в червні 2019 року Юрій Тимошенко заявив, що його неповнолітній син став жертвою сексуального шантажу.

  “Одного невдалого дня до мого молодшого неповнолітнього сина додалася в друзі старша і смілива, а найголовніше, дуже ініціативна  “красуня”. Тижні палкого і невинного листування, “любов до гробу” і спокусливі пропозиції того, про що мріє кожен хлопчик в юному віці. І, мабуть, в страшному сні моєму синові не наснилося б, що “улюблена” записує все на відео з першої ж секунди “, – написав у своєму ФБ тодішній екс-кандидат в президенти.

  За словами Юрія Тимошенка “бототварина” тижнями і місяцями безжально шантажувала його та дружину. Відтак нардеп звернувся з заявою до поліції.

  (Visited 188 times, 1 visits today)
 • 180x150