В Італії судитимуть сина Миколи Азарова за відмивання майже 18 мільйонів доларів хабара

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Прокуратура Мілана просить притягнути до відповідальності сина екс-прем’єр-міністра України Миколи Азарова Олексія за створення фіктивної фірми та відмивання грошей.

  Результат пошуку зображень за запитом "В Італії судитимуть сина Миколи Азарова за відмивання майже 18 мільйонів доларів хабара"

  Як повідомляє «Громадське» з посиланням на місцеву газету Corriere della Sera, у матеріалах справи йдеться, що у 2012 році італійська фірма придбала дві «шикарні» вілли на Сардинії. У такий спосіб родина Азарових відмила майже 17 мільйонів 775 тисяч доларів, які, за даними українського слідства, Микола Азаров отримав від Андрія Клюєва за призначення у 2010 році останнього на посаду віце-прем’єра. Цю інформацію італійські правоохоронці отримали від Генпрокуратури України, а також завдяки слідчим діям, проведеним на Кіпрі, в Австрії, Ліхтенштейні та Німеччині під координацією «Євроюсту».

  Частина незаконних грошей, які походили з кіпрської фірми Aspelta Trading Limited, згодом надійшли на рахунки австрійської фірми Garda Handels Und Beteiligungs Gmbh. Її керівником був австрійський посередник Фрідріх Бубла – довірена особа родини Азарових. У жовтні 2012 року ця австрійська фірма викупила акції фіктивної італійської компанії-«пустишки» під назвою Agosto 2012 Srl. У листопаді 2012-го та серпні 2013-го цю фірму використали для купівлі двох вілл на Сардинії у місцевості Гольфо ді Марінелла провінції Ольбія. За інформацією Corriere della Sera, ці вілли спочатку арештували слідчі, потім звільнили на запит Фрідріха Бубли, а тепер знову взяли під арешт, пише СТИК з посиланням на zaxid.net.

  Додамо, що в серпні 2019 року Київський апеляційний суд арештував нерухомість екс-депутата Верховної Ради, сина екс-прем’єр-міністра Миколи Азарова Олексія в Україні й Італії. У 2015 році його оголосили в розшук. Разом з батьком він переховується від слідства.

  (Visited 30 times, 1 visits today)
 • 180x150