Екс-адвокат Януковича офіційно став заступником голови ДБР

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Колишній адвокат Віктора Януковича Олександр Бабіков став заступником директора Державного бюро розслідувань.

  Результат пошуку зображень за запитом "Екс-адвокат Януковича офіційно став заступником голови ДБР"

  Відповідна інформація з’явилась на сайті ДБР, пише Громадське, передає СТИК.

  Ще вдень 20 січня у розділі керівництво була інформація лише про тимчасову виконувачку обов’язків директора Бюро Ірину Венедіктову.

  Однак у своєму відеозверненні вона повідомила, що комісія з відбору завершила роботу, кандидати на посади заступників пройшли перевірку, а накази про їх призначення підписано.

  Імен вона не назвала, але ввечері на сайті з’явилися Олександр Бабіков, який став першим заступником директора ДБР, а також Олександр Соколов — заступник очільника відомства.

  Інформація про можливе призначення Бабікова з’являлась раніше. Так громадська організація  «Родини Героїв Небесної сотні» виступила проти призначення Бабікова через конфлікт інтересів.

  Водночас у своєму зверненні Венедіктова запевнила, що жодного конфлікту інтересів не буде, а критика призначення Бабікова є «маніпуляцією».

  «Щодо маніпуляцій «заступник голови ДБР, адвокат Януковича буде розслідувати справи Майдану» — я неодноразово наголошувала і повторюю ще раз, щоб спільнота була впевнена в неупередженості: підрозділ по справах Майдану підпорядкований виключно директору ДБР, обов’язки якого на сьогодні виконую я. Вжито всіх передбачених законом заходів, спрямованих на недопущення конфлікту інтересів», — сказала вона.

  (Visited 72 times, 1 visits today)
 • 180x150