Найдорожчі обіцянки української влади

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Українські політики щодня засипають своїх виборців обіцянками, «Слово і Діло» фіксує їх всі та стежить за виконанням. Частина обіцянок доволі загальні, наприклад, побороти корупцію, зупинити війну, реформувати певну сферу. Однак топчиновники дають і обіцянки, вартість виконання яких цілком можна оцінити. Сьогодні ми пропонуємо подивитися на найдорожчі обіцянки української влади.

  Результат пошуку зображень за запитом "Найдорожчі обіцянки української влади (ІНФОГРАФІКА)"

  Найдорожчими, звичайно, є обіцянки щодо інфраструктурних проєктів. Президент Володимир Зеленський кілька місяців тому пообіцяв побудувати в Україні близько 15 аеропортів«У цілому за наступні роки нашої каденції, яка в нас є, не просто мета, а план побудувати близько 15 аеропортів». Для прикладу, у державний бюджет на 2020 рік заклали близько 1 мільярда гривень на будівництво аеропорту в Дніпрі (новий термінал і злітно-посадкова смуга).

  Арсен Аваков націлився на відкриття 15 вертолітних баз«В Україні ми відкриємо центр обслуговування Airbus Helicopters, створимо додаткові робочі місця. Попередньо, ми плануємо, що у всій країні буде 15 баз, де будуть розміщені вертолітні групи. Ключова буде розташована в Ніжині, а також уздовж кордонів України», – пообіцяв глава МВС у жовтні 2018 року. Україні вже передали кілька вертольотів Super Puma, а про будівництво поки більше не згадували.

  Влітає бюджету в копієчку будівництво і ремонт доріг. Згідно з програмою діяльності Кабінету міністрів прем’єр Олексій Гончарук та міністр інфраструктури Владислав Криклій повинні за п’ять років відремонтувати 24 тисячі кілометрів доріг державного значення. А в цьому році Зеленський обіцяв оновити 4 тисячі кілометрів доріг. З Дорожнього фонду на фінансування цих робіт планують виділити 31,5 мільярд гривень. Тобто можна приблизно прикинути, у скільки обійдеться ремонт 24 тисяч кілометрів.

  Вартісну обіцянку давав Зеленський, хоч вона тільки на користь Україні: президент запевнив, що за п’ять років в інфраструктуру інвестують щонайменше 20 мільярдів доларів.

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150