«Корупційні схеми» та «справа Арахамії». У Telegram-каналі опублікували чергові записи з кабінету Труби

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На Telegram-каналі “Трубу прорвало” з’явилась чергова порція записів із кабінету Труби чергова порція можливих аудіозаписів із кабінету колишнього очільника ДБР Романа Труби, на яких він нібито обговорює із керівником СБУ Іваном Бакановим справи про корупційні схеми та справу, в якій начебто фігурує голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія.

  Пов’язане зображення

  Про це пише СТИК з посиланням на ТСН.

  У першому записі, переконують автори, голоси Романа Труби та Івана Баканова. У ньому йдеться про корупційні схеми, пов’язані з суддями. Нібито Баканов закликав відкрити “першу справу проти якогось судді” і зізнається, що через хабарництво суди випускають злочинців.

  “Тобто опери всіх ловили, подавали в суд: бандюків, злодіїв в законі – а суд просто за хабаря відпускав. Потім підключилися прокурори, сказали: що це за фігня, а де ми? Почали відпускати їх трішечки раніше. Суд сказав: так не піде – вони домовилися. Потім міліція сказала: шановні, вибачайте, тоді навіщо ми їх будемо взагалі ловити? Ми їх краще не будемо за гроші ловити. І вони домовилися вже втрьох. Потім адвокати сказали: ви знаєте, шановні, а де тоді наш заробіток? Тому що ви багато чого порушуєте, коли неналежним чином виконуєте свої функції. І вони почали вчотирьох грабувати як бандюганів, так і чесних людей”, – припиюсуть автори каналу слова керівнику СБУ.

  Далі в повідомленні до звукозапису в Telegram-каналі знову цитують нібито Баканова: “Бо з’явилася корупційна зв’язка: адвокат, той хто розслідує, прокурор, суд. Потім до них п’ятий долучився – це голова Адміністрації. Як наглядач від… (каже Баканов, показуючи пальцем вгору)”. В цих словах, як переконують автори, йдеться про керівника Офісу президента Андрія Богдана. Однак відео- або фотодоказів, де “каже Баканов, показуючи пальцем вгору” до допису прикріплено не було.

  В іншому звукозаписі йдеться нібито про те, як керівник Першого управління організації досудових розслідувань Олег Корецький зупиняє внесення до ЄРДР справи, де фігурує голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія.

  Труба: Дивися, тут є Арахамія. Ти читав?
  Корецький: Я читав. Ми внесемся. Куда ми дінемось…
  Труба: Давай все-таки почекаємо.
  Корецький: Добре. Арахамія – я почув. Ми чекаємо, поки ви скажете…
  Останній третій опублікований запис стосується розмови 26 липня, де Роман Труба повідомляє Олександра Удовиченка про нібито чергове доручення офісу Президента – ї**шити колишнього депутата від БПП Олександра Третьякова.

  “Ну бь, хня. Каже це робимо з цим. вони хочуть їти, бть. Тепер будемо їти Третьякова, бть”, – так, за словами авторів запису, Труба звернувся до Удовиченка.

  “Роман Михайлович, ми з вами довіряємо один одному. Якщо ви мені говорите, наприклад: “Сашо, вистрибніть у вікно, тому що так треба” – я вистрибую”, – відповів той.

  Нагадаємо, 19 листопада в Telegram з’явився черговий канал про українську політику під назвою “Трубу прорвало”. Протягом години там було оприлюднено майже 10 аудіозаписів розмов людини із голосом, схожим на директора Державного бюро розслідувань Романа Труби. Засновники Telegram-каналу стверджують, що отримали цілі години записів із кабінету очільника ДБР та публікують лише невелику частину цих розмов.

  До цього 21 вересня Труба повідомив, що

  Директор ДБР Труба знайшов у своєму кабінеті “прослушку”
  знайшов у своєму кабінеті прослушку, яка була розташована у вентиляційній системі. На опублікованих аудіозаписах теж доволі чітко чутно роботу вентиляторів, які часто приглушували звук. У кожного запису в цьому Telegram-каналі є визначена дата і жодної з них немає пізніше 19 вересня 2019 року.

  3 грудня напередодні голосування за законопроєкт про перезавантаження ДБР у цьому каналі з’явились нові аудіозаписи із кабінету Труби. Цього разу засновники каналу опублікували “записи з кабінету”, де йдеться про справу стосовно “нафтових інтересів Коломойського”, “американські вибори” та “справи Порошенка”.

  (Visited 63 times, 1 visits today)
 • 180x150