Щось близько 38 тисяч гривень. Голова партії “Слуга народу” назвав свою зарплату і зізнався у дисциплінарному “грішку” (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Політик “прогуляв” у грудні 100% засідань Комітету.

  Результат пошуку зображень за запитом "За грудень? Зарплатня саме? Щось близько 38 тисяч гривень… Депутат отримує голу зарплатню. Є депутатські виплати, які я у грудні не отримав, тому що я прогуляв 100% засідань Комітету. У листопаді – одне, - говорить Корнієнко."

  Перший заступник голови фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко зізнався, що у грудні він пропустив 100% засідань Комітету.

  Про це він сказав в ефірі програми “HARD з Влащенко” на телеканалі ZIK.

  Політик стверджує, що через “прогули” він не отримав у грудні депутатські виплати – його зарплата склала близько 38 тис гривень.

  “За грудень? Зарплатня саме? Щось близько 38 тисяч гривень… Депутат отримує “голу” зарплатню. Є депутатські виплати, які я у грудні не отримав, тому що я прогуляв 100% засідань Комітету. У листопаді – одне”, – говорить Корнієнко.

  Голова фракції зазначив, що засідання було одне і він на нього не з’явився, тому вважається, що він пропустив 100% засідань.

  “Бо воно було одне, і я на нього не з’явився”, – зауважив нардеп.

  Нагадаємо, раніше одразу кілька парламентських фракцій внесли до Ради законопроєкти щодо регулювання зарплат у держсекторі.

  (Visited 51 times, 1 visits today)
 • 180x150