Як нова “ЗеВлада” “розвела” прикарпатців із “соціальним ліфтом” і призначила керувати майже усіма районами старі скомпроментовані обличчя

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У середині серпня голова ОДА Денис Шмигаль закликав прикарпатців подавати резюме на посади голів РДА через проект ЛІФТ, створений командою президента Володимира Зеленського.

  Результат пошуку зображень за запитом "Як нова “ЗеВлада” “розвела” прикарпатців із “соціальним ліфтом” і призначила керувати майже усіма районами старі скомпроментовані обличчя"

  Таким чином команда президента обіцяла залучити нові обличчя в політику, пише СТИК з посиланням на Бліц-інфо. 

  На конкурс могли подаватись люди з вищою освітою, досвідом роботи на керівних посадах не менше 5 років, професіонали своєї справи та ті, що “горять бажанням змінити хід історії та побудувати сильну державу”. Також серед вимог – негативно ставитися до корупції та не боятися телекамер. Так, лише за першу добу прикарпатці подали 870 заяв. Загалом було подано 996 заяв, а співбесіди проходили 504 особи.

  Відтак, перших голів почали призначати наприкінці листопада. Останнього, 14 голову Президент призначив у середині січня.

  Втім, як видно з призначень, з новими обличчями склалось не всюди.

  Зокрема, керівником Верховинської РДА  став Василь Бровчук.  До призначення на цю посаду він понад сім років працював керівником апарату Верховинської районної державної адміністрації. Загалом в РДА він працював з 2007 року на чотирьох різних посадах.

  Натомість Сергій Канюк в структурі Галицької РДА з 2016 року. Рік пропрацював начальником фінансового управління, а з 2017 до 2019 був першим заступником голови РДА.

  Новопризначений голова Городенківської РДА Володимир Лавасов до призначення на посаду отримував допомогу по безробіттю. Перед тим, майже 15 років, з 2003 до 2018 займав посаду начальника  фінансового управління цієї ж РДА.

  Калуську районну державну адміністрацію очолила Жанна Табанець. Її стаж державної служби складає 25 років 7 місяців. Трудову діяльність Табанець починала у 1993 з посади програміста відділу управління земельних ресурсів Галицької РДА. Далі декілька років працювала на різних посадах в районній раді, а потім знову повернулась в РДА. У 2016 Жанна Табанець очолила департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури обласної державної адміністрації.

  Водночас Коломийську та Рожнятівську РДА вдруге очолили “попередики” – Любомир Глушков та Ірина Люклян. Також вдруге на посаді залишився очільник Снятинської РДА 

  Богдан Свіщовський. Раніше він працював першим заступником голови своєї ж РДА.

  Як видно з короткого аналізу, половина новопризначених очільників районів вже давно працюють у різних чиновницьких структурах і їхні обличчя важко назвати новими. Треба підкреслити, тут не піднімається питання їхньої професійності. Очевидно, досвідчений – не означає поганий. Та можна констатувати, що команда Зеленського обіцянку про “нові обличчя” не дотримала.

  (Visited 81 times, 1 visits today)
 • 180x150