Суд заарештував знайдені в Ярослава Дубневича гроші

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду заарештувала 119 тис. доларів та 102 тис. євро, вилучені з помешкання нардепа Ярослава Дубневича під час обшуку детективами НАБУ 27 грудня 2019 року. Раніше, згідно з ухвалою від 17 січня, Вищий антикорупційний суд відмовився арештувати вилучені гроші.

  Результат пошуку зображень за запитом Суд заарештував знайдені в Ярослава Дубневича гроші

  Як повідомила 5 лютого «Судова влада України», Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду розглянула апеляційну скаргу прокурора на ухвалу слідчого судді Вищого антикорупційного суду від 17 січня 2020 року. У ній йшлося про відмову в арешті майна підозрюваного народного депутата Ярослава Дубневича. Таким чином суд частково задовольнив скаргу прокурора та наклав арешт на вилучені під час обшуку гроші.

  «За результатами судового розгляду суд частково задовольнив апеляційну скаргу прокурора та наклав арешт на майно, вилучене 27 грудня 2019 року під час обшуку житла за місцем проживання підозрюваного, в сумі 119 000 доларів США та 102 000 Євро із забороною відчуження, розпорядження та користування», – йдеться у повідомленні.

  Ухвала набрала законної сили з моменту її проголошення та оскарженню не підлягає.

  Як інформував раніше ZAXID.NET, 31 жовтня Верховна Рада зняла з Ярослава Дубневича недоторканність і дозволила його арешт. Того ж дня генпрокурор вручив йому підозру.

  Депутатові інкримінують завдання збитків «Укрзалізниці» в розмірі 93,277 млн грн (ч. 5 ст. 191 КК). За версією слідчих, Ярослав Дубневич зі спільниками заволодів 93,2 млн грн філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця». Правоохоронці вважають, що ці кошти були отримані контрольованими народним депутатом та його спільниками юридичними особами (ТОВ «Арго» і ТОВ «Корпорація КРТ») через узгоджене завищення ціни під час закупівлі «Укрзалізницею» стрілочних переводів.

  2 листопада Вищий антикорупційний суд обрав Дубневичу запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 100 млн грн, який він оскаржив.

  7 листопада Апеляційний суд зменшив суму застави до 90 млн грн. Парламентаря взяли під варту у залі суду, але вже наступного дня він вийшов з СІЗО під заставу. 24 грудня суд продовжив термін дії запобіжного заходу Дубневича до 22 лютого. Зокрема, він має носити електронний браслет, прибувати на вимогу детектива, прокурора та суду, повідомляти про зміну місця проживання чи місця роботи, утримуватись від спілкування зі свідками, здати на зберігання паспорт для виїзду за кордон.

  17 січня Вищий антикорупційний суд відмовився арештувати 119 тис. доларів і 102 тис. євро, вилучені з помешкання нардепа Ярослава Дубневича під час обшуку детективами НАБУ 27 грудня 2019 року. Згідно з ухвалою, у арешті відмовили через недостатню кількість доказів того, що ці гроші були об’єктом протиправних дій чи були набуті протиправним шляхом. Однак прокурор подав апеляційну скаргу на це рішення суду.

   

  (Visited 54 times, 1 visits today)
 • 180x150