У «Слузі народу» немає жодного офіційного працівника і «живого» осередку, – КВУ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Партія «Слуга народу» загалом витратила 479 млн грн, однак з них жодної гривні на заробітну плату.

  Результат пошуку зображень за запитом У «Слузі народу» немає жодного офіційного працівника і «живого» осередку, – КВУ

  У партії «Слуга Народу» офіційно не працює жоден працівник, також партія не має жодного місцевого осередку зі статусом юридичної особи.

  Про це у Facebook повідомляє Комітет виборців України.

  «Комітет виборців проаналізував останній звіт політичної партії «Слуга Народу» про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за IV квартал 2019 року (жовтень-грудень). Відповідно до нього в партії офіційно не працює жодного працівника і немає жодного місцевого осередку зі статусом юридичної особи», – йдеться у повідомленні.

  За даними звіту, партія »Слуга народу» загалом витратила 479 млн грн, однак з них жодної гривні на заробітну плату, зазначили у КВУ.

  Також КВУ наводить дані щодо інших парламентських партій: ВО «Батьківщина» (має 96 працівників, понад 600 осередків), «Європейська солідарність» (39 офіційних працівників, 29 місцевих організацій зі статусом юрособи), «Опозиційна платформа – За життя» (3 працівники, 30 осередків), «Голос» (6 працівників, 13 осередків).

  «Ми припускаємо, що частина робіт, таких як ведення бухгалтерії чи прибирання офісу можуть виконувати на контрактній основі. Однак робота такої структури, як парламентська партія, передбачає легальну діяльність десятків людей, які займаються організаційною, медійною та іншою партійною роботою. На практиці ситуація з нулями в звіті «Слуги народу» може свідчити, що значна частина її діяльності перебуває в тіні, а заробітна плата може виплачуватися в конвертах. Де-факто звіт партії показує, що «Слуга народу» залишається переважно віртуальною політичною силою», – зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

  (Visited 109 times, 1 visits today)
 • 180x150