Більш як половина депутатів Івано-Франківської міськради не прозвітували перед виборцями про рік роботи

 • 180x150
 • Опубліковано:

  26 із 42 депутатів Івано-Франківської міської ради не прозвітували публічно перед своїми виборцями про роботу у 2019 році. 

  Результат пошуку зображень за запитом Більш як половина депутатів Івано-Франківської міськради не прозвітували перед виборцями про рік роботи

  В Івано-Франківській міській раді ще у 2018 році була започаткована практика публічного звітування депутатів на своїх округах про рік діяльності. Полягала вона у тому, що на сайті ради був створений окремий розділ, де оприлюднювались графіки таких публічних звітів.

  Публічні звіти за 2019 рік, судячи з графіка, оприлюдненому на сайті ради, провели лише 16 депутатів. Усі звіти були заплановані на грудень 2019 року. Таким чином оприлюднили графіки звітувань Сергій Абрам’як, Віталій Бурко, Мар’ян Вагилевич, Андрій Грималюк, Олег Капустяк, Роман Марцінків, Маріана Продан, Віктор Синишин, Василь Скиданчук, Андрій Строїч та Роман Харук (ВО “Свобода”). Також оприлюднив дату звіту Ярослав Дубас зі “Свободи”, який зайняв місце Оксани Савчук у листопаді 2019 року. Окрім них, графіки оприлюднили позафракційний Михайло Верес, Петро Гречанюк з “Об’єднання “Самопоміч” та Віталій Мерінов з УКРОПУ, інформує Центр політичних студій, передає СТИК.

  Решта 26 депутатів інформацію про публічне звітування не оприлюднювали.

  Цікаво, що з 14 депутатів з фракції “Свобода” публічно звітували 12 депутатів. Не прозвітували лише голова фракції Роман Онуфріїв та Петро Гавриш. Публічно не прозвітували члени фракцій “Солідарності” та ВО “Батьківщина”. Також не звітували публічно троє з чотирьох депутатів фракції “УКРОП”, четверо з п’яти депутатів “Об’єднання “Самопоміч”, а також четверо з п’яти позафракційних депутатів.

  Депутат місцевої ради повинен звітувати перед виборцями не рідше ніж раз на рік. Про це говорить стаття 16 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”.

  (Visited 52 times, 1 visits today)
 • 180x150