Власник 24-х квартир та елітних авто нардеп Дубінський просить гроші на допомогу двом лікарням

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Власник 24-х квартир народний депутат від партії “Слуга народу” Олександр Дубинський просить гроші на допомогу двом лікарням, які розташовані на його виборчому окрузі.

  Результат пошуку зображень за запитом Власник 24-х квартир нардеп Дубінський просить гроші на допомогу двом лікарням. Фото

  Про це Дубинський написав на своїй сторінці в Facebook, передає СТИК.

  “В кінці тижня я зустрівся з головними лікарями Обухівської і Васильківської лікарень, а також з керівниками станцій екстреної допомоги. Забезпечення падає до нуля. Масштабні закупівлі неможливі через хаос з цінами, і відсутності централізованих поставок засобів індивідуального захисту і апаратури. У нас немає іншого виходу, крім створення Гуманітарного штабу, який повинен працювати на всю Київську область. Закликаю бізнесменів, меценатів і просто небайдужих людей приєднатися до нас. Сформовані списки найнеобхіднішого для боротьби з коронавірусів по 94 округу “, – написав нардеп.

  За його словами, до кінця наступного тижня – будуть списки по області.

  “Для забезпечення лікарів і хворих всім – від медикаментів і захисних костюмів до машин і продуктів. Будь ласка, купуйте і передавайте все, що можете зібрати для лікарів. Нам потрібні: апарат штучної вентиляції легенів, кисневий концентратор (10л.), ларингоскопи, трубки інтубаційні розмір 6,7, монітор спостереження за пацієнтом, пульсоксиметр, лампа бактерицидна пересувна, комбінезон захисний, респіратор, фільтри до респіратора, окуляри захисні, маски, рукавички, рукавички з довгим манжетом, халати одноразові хірургічні, дезінфікуючі засоби і багато іншого”, – попросив Дубинський.

  Користувачі соцмережі нагадали нардепу про 24 автомобілі, які записані на його маму.

  “А слабо продати якусь частину на матір записаного автопарку і в лікарню обладнання купити ??? Ти депутат вже скільки часу? Що заважало це зробити раніше, ще до пандемії? “,” А*рініти у нас депутати)) Ви вже волонтерами стали?) Та хоч раз відмовтеся від своїх зарплат на 1-2 місяць. Ні треба з розумним діловим лицем їздити по лікарнях і викладати на своїй сторінці реквізити .. верх цинізму, вас скоро на вилах народ винесе .. “, – пишуть українці.

  Раніше народний депутат восьмого скликання Ігор Кононенко заявив, що взяв під патронат Обухівську й Васильківську центральні районні лікарні в частині матеріально-технічного забезпечення.

  Васильківська ЦРЛ протягом кількох днів отримає газово-електролітний аналізатор GEM Premier-3500 та 10 пульсоксиметрів SHO-6002. Обухівська ЦРЛ також отримає 10 пульсоксиметрів SHO-6002 вже до кінця цього тижня.

  Також замовлено необхідну кількість кисневих концентраторів для обох лікарень. Загалом це 13 апаратів.

  Під час позачергових парламентських виборів журналіст Дубинський обійшов Ігоря Кононенко на 94-му окрузі в Київській області.

  (Visited 96 times, 1 visits today)
 • 180x150