Банкет під час чуми. Верховна Рада накупила нагородні значки та подарункові пакети на сотні тисяч гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Договори про закупівлю значків та подарункових пакетів підписані в розпал загальноукраїнського карантину.

  Банкет під час чуми. Слідом за урядом брязкалець на сотні тисяч гривень накупила й Верховна Рада. Фото

  Пише СТИК з посиланням на Главком

  Управління справами апарату Верховної Ради за результатами тендерів уклало ряд договорів, що стосуються нагородних значків та подарункових пакетів у період загальноукраїнського карантину з протидії поширення COVID-19.

  Про це повідомляє «Главком» з посиланням на ProZorro.

  Зокрема, 17 березня перший заступник керуючого справами управління справами апарату Ради поставив підпис під поставкою 900 нагрудних знаків до Грамоти Верховної Ради (у футлярі) і 120 нагрудних знаків до Премії Верховної Ради (у футлярі). Загальна вартість становить 162,8 тис. грн. Переможець тендера – столичне ТОВ «СР «Колумб».

  20 березня Верховна Рада за 126,5 тис. грн замовила у Львівської фабрики паперово-білових виробів «Бібльос» виготовлення 1100 вкладинок до папки «Грамоти Верховної Ради», 900 папок «Грамота Верховної Ради», 500 папок «Цінний подарунок Голови Верховної Ради», 130 вкладинок до папки «Диплом лауреата премії Верховної Ради молодим ученим, 120 папок «Диплом лауреата премії Верховної Ради молодим ученим», 35 вкладинок до папки «Диплом стипендіата  Верховної Ради молодого вченого-доктора наук», 30 папок «Диплом стипендіата  Верховної Ради молодого вченого-доктора наук».

  Також 20 березня Верховна Рада за 33 тис. грн придбала 1000 пакетів з логотипом.

  Такі пакети замовила Верховна Рада

  Крім цього, у процесі визначення переможця знаходиться тендер із закупівлі прапорів, флагштоків, підставок – всього 750 одиниць. Очікувана вартість закупівлі – 850 тис. грн.

  Після публікації цієї новини на сайті парламенту з’явилося повідовлення, в якому підтверджений факт укладання договорів за згаданими тендерами. Однак всі платежі за цими договорами призупинено у зв’язку із складною ситуацією у державі, пов’язаною із боротьбою з коронавірусом.

  «Окремо наголошуємо, що з 25 лютого поточного року не відбулося жодних проплат за укладеними договорами щодо придбання товарів і надання послуг, не пов’язаних зі сталою роботою парламенту», – зазначила пресслужба апарату Ради.

  (Visited 63 times, 1 visits today)
 • 180x150