Новий міністр економіки Петрашко додав у декларацію майно, яке знайшли журналісти

 • 180x150
 • Опубліковано:
  Новопризначений міністр економіки Ігор Петрашко подав виправлену декларацію як кандидата на посаду, додавши те майно, яке не вказав відразу.
  Новий міністр економіки додав у декларацію майно, яке знайшли ...

  Відповідна декларація оприлюднена на сайті Національного агентства із запобігання корупції.

  Раніше це майно знайшли журналісти програми «Схеми: корупція в деталях», передає СТИК.

  Так, у виправленій декларації міністр зазначив елітний котедж під Києвом у селі Романків у закритому містечку «Сонячна долина», площею в 409 кв.м., та 15 соток землі, якими володіє його дружина Світлана.

  Також Ігор Петрашко додав у свою декларацію відомості про квартиру в Росії — журналісти розповіли, що його дружина володіє третиною квартири на 109 м кв. у Донському районі Москви (разом із матір’ю і братом), орієнтовною вартістю 200 тисяч доларів.

  Крім того, міністр задекларував 2 позашляховики — Suzuki Vitara S (2016 року випуску) і Land Rover Range Rover Sport (2017 року випуску), про які згадували журналісти. На додаток, міністр задекларував ще одну автівку — Mitsubishi Outlander 2006 року випуску.

  Також Петрашко згадав в уточненій декларації про київську квартиру, житловий будинок у Львові (у якому має частку 50%) і гараж у Львівській області, паркомісце у Києві. Крім того, він вказав і свій наручний годинник Vacheron Constantin, і низку ювелірних виробів Chopard, що належать його дружині.

  Також він вказав у декларації, що вони з дружиною мають на рахунках у банках сумарно майже 825 тисяч доларів і понад мільйон гривень. Задекларував він і готівкові кошти — у розмірі 990 тисяч доларів і понад 2,6 мільйона гривень.

  Також у виправленій декларації міністр відобразив доходи, отримані ним торік, а саме, заробітна плата у розмірі 13 668 204 гривень у ТОВ Управлінське товариство УЛФ, кінцевим бенефіціарним власником якого є Олег Бахматюк.

  Ігорю Петрашку 44 роки, з яких близько 20 він провів у бізнесі. У 2004-2007 роках працював спочатку у московському, а потім у київському представництві компанії Ernst&Young, працював в інвестиційній компанії «Тройка Диалог Украина». За даними міжнародних журналістських розслідувань, російська «материнська» компанія «Тройки» брала участь у масштабних схемах з відмивання грошей, зокрема російськими топ-чиновниками.

  До 2013 року новий міністр розвитку економіки працював у російському державному «Сбербанку».

  У квітні 2013 року почав працювати в агропромисловому комплексі, у компанії Ukrlandfarming олігарха-втікача Олега Бахматюка.

  Петрашку дісталася економіка у досить складному стані: падіння промисловості, уповільнення економічного зростання та ймовірне настання економічної кризи через пандемію коронавірусу.

  (Visited 86 times, 1 visits today)
 • 180x150