Високопосадовця з Івано-Франківська СБУ упіймало на державній зраді: фотофакт

 • 180x150
 • Опубліковано:
  Служба безпеки викрила держсекретаря Мінінфраструктури, франківця Андрія Галущака, який надіслав невідомо кому секретні документи щодо заходів Міноборони на сході України, у морях та Керченській протоці.
  Високопосадовця з Івано-Франківська СБУ упіймало на державній зраді
  “У межах кримінального провадження правоохоронці встановили, що високопосадовець, державний службовець категорії «А», скопіював та переслав електронною поштою поки що невстановленим особам таємний документ. Він стосується комплексу заходів Міністерства оборони України, прикордонних, правоохоронних та інших органів державної влади щодо захисту національних інтересів на півдні та сході України, у Чорному та Азовському морях і Керченській протоці. Своїми діями чиновник завдав шкоди суверенітетові, територіальній цілісності, обороноздатності та державній безпеці України”, – повідомляє СБУ.
  СБУ викрила топчиновника, вихідця з Франківська, на передачі таємних документів 1

  2 квітня 2020 року проведено слідчі дії у робочому кабінеті та за місцем проживання держслужбовця. Правоохоронці вилучили мобільний телефон і електронний планшет, в яких виявлено переправлений таємний документ та інші службові документи з грифом «Для службового користування».

  СБУ викрила топчиновника, вихідця з Франківська, на передачі таємних документів 3

  Офіційно у відомстві прізвища чиновника не називають, однак, за словами поінформованого співрозмовника УП, йдеться про державного секретаря Мінінфраструктури Андрія Галущака.

  Відзначається, що своїми діями Галущак завдав шкоди суверенітетові, територіальній цілісності, обороноздатності та державній безпеці України.

  За цим фактом правоохоронці порушили кримінальну справу за ст. 111 ККУ (державна зрада).

  СБУ викрила топчиновника, вихідця з Франківська, на передачі таємних документів 5

  “Народився 19 січня 1974 року у м. Івано-Франківськ. У 1992 році здобув перемогу на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з правознавства та одержав спеціальний диплом «За розум і талановитість». У 1997 році з відзнакою здобув вищу юридичну освіту у Прикарпатському університеті ім. В. Стефаника за спеціальністю «Правознавство», – зазначено в його автобіографії на сторінці відомства.

  1994 – 1997 – помічник начальника, головний юрисконсульт Управління освіти Івано-Франківської обласної державної адміністрації

  1998 – 2005 – завідувач юридичного відділу виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради

  2005 – 2006 – заступник директора юридичного департаменту НАК «Нафтогаз України»

  2006 – 2014 – радник голови правління ЗАТ «УКРГАЗЕНЕРГО»

  2015 – 2016 – заступник начальника РФ «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»

  2016 – 2017 – директор інвестиційного департаменту ПАТ «Укрзалізниця»

  З січня 2017 року – Державний секретар Міністерства інфраструктури України

  (Visited 135 times, 1 visits today)
 • 180x150