Головний митник Нефьодов призначив собі та заступникам премії у 600% від окладу

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Голова Державної митної служби України Максим Нефьодов, призначив собі і своїм заступникам надбавки в розмірі 600% окладу.

  Нефьодов виписав собі та заступникам премії у 600% від окладу ...

  Копії відповідних документів Мінфін надав на інформаційний запит “Українських Новин“. Згідно з ними, Нефьодов, а також три його заступники протягом декількох місяців отримували надбавку у розмірі 300% окладу “за інтенсивність праці” і ще по 300% окладу “за виконання особливо важливої роботи”. Відповідний дозвіл на виплату дало Міністерство фінансів України з 1 січня 2020 року.

  Нефьодов виписав собі та заступникам премії у 600% від окладу

  Про нарахування величезних надбавок у Мінфіна для себе та трьох заступників – Роберта Зелди, Сергія Петухова і Дениса Шендрика, просив сам голова митниці. У листі від 16 січня 2020 року він просив “заднім числом”, тобто з 1 січня 2020 року, узгодити нарахування двох премій по 300% посадових окладів. При цьому, Нефьодов посилався на Положення про застосування стимулюючих виплат державним службовцям.

  Нефьодов виписав собі та заступникам премії у 600% від окладу

  Мінфін погодив ці нарахування, уточнивши, що виплати повинні здійснюватися за рахунок “економії фонду оплати праці” працівників Державної митної служби України.

  Нефьодов виписав собі та заступникам премії у 600% від окладу

  При цьому дата відправлення погодження до Держмитслужби – 27 лютого 2020 року. Тобто Мінфін схвалив нарахування з 1 січня надбавки рівно на три дні – по 1 березня, коли дія узгодження була призупинена.

  У Міністерстві фінансів України вже уточнили, що з 1 березня 2020 року всі дозволи на нарахування таких премій керівництвом підзвітних Мінфіну центральних органів влади були призупинені. Але не уточнюється, чи нараховувалися ці надбавки Нефьодову та його заступникам у період з 1 січня по 27 лютого, чи вони були перераховані заднім числом у період після виходу погодження з міністерства.

  Сам Нефьодов відреагував на цю новину у коментарях до посту у Facebook: “Так, я отримував 6 тижнів такі виплати. Середня оплата на митниці у мене 72 тис грн. Багато?” – написав він.

  Нефьодов виписав собі та заступникам премії у 600% від окладу
  (Visited 99 times, 1 visits today)
 • 180x150