Заступник голови КМДА Поворозник спростував своє затримання на хабарі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник спростував поширену в ЗМІ інформацію про те, що його затримали співробітники СБУ на одержанні неправомірної вигоди.

  Поворозник спростував поширену в ЗМІ інформацію про те, що його затримали співробітники СБУ на одержанні неправомірної вигоди.

  «Це шок для мене, для моєї сім’ї, і для тих, з ким я працюю. Розставлю всі крапки над І, аби припинити поширення пліток, домислів і політичних спекуляцій, які наразі активно ширяться в мережах. Я працюю не перший рік, працюю чесно і несу відповідальність як людина з досвідом, за дії і рішення, які на цій посаді ухвалюю. Відповідаю перед сім’єю, перед суспільством, перед тими, з ким працюю, та киянами. Мені приховувати нічого, повторюю: завжди працюю чесно. Ніколи не брав хабарів, бо це суперечить моїм життєвим і професійним поглядам та принципам», – написав Поворозник у Facebook.

  За його словами, підозру йому не оголошували.

  Поворозник спростував поширену в ЗМІ інформацію про те, що його затримали співробітники СБУ на одержанні неправомірної вигоди.

  «Щодо вчорашньої ситуації: 1. Хабарів не брав. 2. Будь-яких розмов про неправомірну вигоду не вів, у тому числі з особою, про яку згадують в публікаціях. 3. Усі заяви, що мене заарештували, спіймали на хабарі – брехня. 4. Підозру ніхто не оголошував. 5. Викликаний у якості свідка на допит у п’ятницю», – написав Поворозник.

  (Visited 31 times, 1 visits today)
 • 180x150