В Косові скандал через невдалий піар чиновників

 • 180x150
 • Опубліковано:

  “Банкетом під час чуми” та “піаром на чужих заслугах” у Косові називають хизування керівництва РДА результатами реалізації обласної програми з заміни вікон у ЦРЛ.

  У Косові хвилю обурення серед міських управлінців, громадських активістів та волонтерів викликала новина на сайті Косівської РДА, пише СТИК з посиланням на Версії.

  24 квітня голова районної державної адміністрації Петро Іванишин разом із заступником голови Назарієм Бойчуком та начальником відділу з питань мобілізаційної, оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Володимиром Зузяком відвідали Косівську центральну районну лікарню. Туди саме завезли 40 металопластикових енергозберігаючих вікон, придбаних за кошти обласного бюджету.

  Енергоефективні заходи в Косівькій ЦРЛ відбуваються за обласною програмою. Вже було поміняно близько 100 конструкцій.

  Новина та фото з головним лікарем медзакладу на фоні доставлених вікон спровокувало гарячі дискусії в місцевих спільнотах. Подію назвали “банкетом під час чуми” та “піаром на чужих заслугах”.

  “Буває банкет під час чуми. А місцеві чиновники придумали ноу-хау – піар за чужі заслуги. Косівський голова РДА разом з підлеглими замість того, щоб займатись своїми прямими обов’язками – боротьбою з епідемією… Вирішили пропіаритись на події, до якої не мають жодного відношення та присвоїти результати чужої праці!”, – написав депутат міськради Назар Думітрак.

  Секретар міськради Ярослав Костинюк додав, що рішення про виділення коштів приймала обласна рада.

  “Кошти поступили на обласний відділ капітального будівництва, який виступає замовником і оплачує виготовлення і встановлення вікон. Участі в даній роботі посадовці районної адміністрації не брали жодної.

  Але наші районні очільники вирішили попіаритись на події ,до якої не мають найменшого відношення. І з пафосом опублікували на офіційному сайті райдержадміністрації новину з фоточками себе, любимих, на фоні роботи, відношення до якої взагалі не мають. Вирішили ,так би мовити, проблему…”, – йдеться в дописі Костинюка.

  Відома косівська волонтерка Юлія Таринська, ініціаторка акції “Нагодуй медика”, була менш стримана у висловах.

  “Ось така казочка малята. Галімий піар зашкалює. То як виконувати свої прямі обов’язки за НЕ свої кошти і ліпити свої фото, то все одно, що кожна медсестра буде фоткатись як робить укол”, – йдеться в дописі Таринської.

  Дискусії в місцевих спільнотах продовжуються. А тим часом самі медики Косівської ЦРЛ просять про допомогу з засобами індивідуального захисту. За аналітичними даними МОЗ медкаклад забезпечений ЗІЗ всього на 37%.

  (Visited 92 times, 1 visits today)
 • 180x150