САП не побачила корупції в діях Дениса Єрмака і віддала справу поліції

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Спеціалізована антикорупційна прокуратура передала Нацполіції справу щодо корупції за участі брата очільника Офісу президента Андрія Єрмака. Спершу справу кваліфікували як «зловживання впливом», а згодом – як «шахрайство». Про це повідомили в юридичній компанії «Міллер», яка захищає депутата Гео Лероса, який опублікував відеозаписи за участі Дениса Єрмака, брата Андрія Єрмака.

  САП не побачила корупції в діях Дениса Єрмака і віддала справу ...

  «Суть зловживання впливом в тому, що особі дають гроші за те, що вона вплине на прийняття рішень кимось іншим. А суть шахрайства в тому, що особа, зловживаючи довірою, виманює гроші, просто для власного збагачення. Шахрайство, на відміну від зловживання впливом, не відноситься до корупційних злочинів, тому справа більше не в підслідності НАБУ», – пояснюють в юридичній компанії.

  Адвокат Гео Лероса Масі Найєм у коментарі «Українській правді» повідомив, що САП вважає, що Денис і Андрій Єрмак не отримували грошей за призначення на посади, а тому не можна говорити про зловживання впливом, передає СТИК.

  «За моєю інформацією, логіка прокурорів САП така: Денис і Андрій Єрмак начебто не отримували грошей за призначення на посади, тож це не зловживання впливом, а вже шахрайство – інших фігурантів справи Дмитра Штанька і Сергія Шумського. В зв’язку з цим перекваліфікація і справа вже не підслідна НАБУ, а підслідна поліції», – розповів Масі Найєм.

  Як інформував ZAXID.NET, 29 березня народний депутат Гео Лерос опублікував відеозаписи, на яких брат голови Офісу президента Андрія Єрмака проводить переговори про працевлаштування на певні посади в органах влади. Серед запропонованих посад звучали Київська митниця, Міністерство інфраструктури та Укрзалізниця. Також спілкувалися про телеканал «Україна» та Національний комплекс «Експоцентр України».

  У відповідь на це Андрій Єрмак повідомив, що подасть заяви до Служби безпеки та Державного бюро розслідувань. У підсумку правоохоронці відкрили низку кримінальних проваджень, але лише одне з них стосується саме змісту оприлюднених відео – цю справу порушила Спеціалізована антикорупційна прокуратура. Решта лише пов’язані з самим фактом публікації компромату на главу ОП

   

  (Visited 46 times, 1 visits today)
 • 180x150