Чернівці зробили ставку на Кличка

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Нещодавня очевидна конфронтація Віталія Кличка щодо ОП, що переросла у відкритий конфлікт Кличко-Зеленський, міський голова столиці і президент почали мірятися силами на регіональному рівні. Особливо активізувався процес перетворення партійної структури УДАРу, на фоні прямого розподілу регіонів між Зеленським і Кличко. Першими із найперспективніших регіонів визначилися Чернівці – зробили ставку на Кличка, точніше домовилися. Мова про резонансне призначення нового голови обласної парторганізації в Чернівцях. Тепер УДАРом Чернівців керує досить відомий в області бізнесмен та представник «буковинського клану», один з найбагатших людей регіону,що має вагу і вплив у регіоні – Валерій Чинуш. 

  aacd3b19f0b17840a57e3d5533ba908f

  Той факт, що Чинуш черговий раз змінив політичне забарвлення, особливо нікого не дивує, в його випадку це цілком звичайна ситуація. Офіційно Валерій Чинуш був членом партії «Наша Україна», потім в «Рідне місто», а неофіційно – і в «Солідарності», і в «Слузі народу». Але не бути членом партії й різко очолити її обласний осередок – це вже дійсно дивно. Тим більше, до цього Чинуш був рядовим членом партії ліберальних поглядів місцевого рівня, а тепер очолив обласне представництво правоцентристського УДАРу Віталія Кличка.

   

  Як правило, така посада обіцяє перспективи потрапляння до виборчого списку кандидатів від партії під прохідним номером або ж можливість потрапити у вищі ешелони державної влади в разі перемоги на виборах. За великим рахунком Чинуш для Кличка дуже непоганий варіант, він має досвід і всі ресурси для проведення виборчої компанії, навіть свої спортивні та громадські організації та активісти. А для Чинуша Віталій Кличко – квиток у велику політику.

  Але в цій історії не зрозуміло одне: фактично Валерій Чинуш – людина Іллі Павлюка, що є дуже близьким до Президента і, за інформацією ЗМІ, курує і впливає на безліч процесів в країні. Виходить, що сам Павлюк “дозволив” Чинушу примкнути до Кличка. Схоже, що Зе по-тихеньку списують з рахунків – перший і, варто зауважити, дуже ресурсний регіон у них вже вибили.

  чернівці Чинуш

  В цьому випадку, Павлюк передає УДАРу не тільки Чинуша, а потужну групу впливу: Чинуши-Продани-Брязкали-Осачуки-Михайлишини. Це справжні господарі регіону, яким дозволено абсолютно все. Вони побудували могутню бізнес-імперію і повністю узурпували всі процеси в області. Факти зловживань цієї групи активно обговорюються тільки в ЗМІ і свідчать про те, що їхнє становище дозволяє розширювати масштаби свого бізнесу, використовуючи кошти держбюджету, не платити податки, обходити законні умови місцевих аукціонів і тендерів, купувати землю й ігнорувати погашення боргів перед муніципалітетом і т.д.

  З огляду на те, що навіть близьке довірене коло Президента починає шукати запасні аеродроми та зливатися під більш перспективного гравця – вони або прогнозують його крах, або самі ж його і планують. 

  Джерело: https://24tv.ua/ze-vs-udar-regioni-vzhe-roblyat-sviy-vibir-ukrayina-novini_n1706342

   

  (Visited 78 times, 1 visits today)
 • 180x150