Благодійна акція фірми Pampers

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Щоб подарувати цим малюкам право на здорове повноцінне життя цього року на базі реабілітаційного відділу обласної дитячої клінічної лікарні м.Івано-Франківська відбулась благодійна акція фірми Pampers® спільно з Дитячим Фондом ООН ЮНІСЕФ, де було вручено слухові апарати фірми «Simens» для слухопротезування дітей раннього віку з малозабезпечених сімей.

  У реалізації проекту приймали участь Яна Горохова – менеджер із зовнішніх зв’язків ТМ «Рampers», Аліса Ілієва – керівник проекту «Всеукраїнська асоціація жінок за генофонд України» , Анатолій Косаківський – доктор медичних наук, головний дитячий отоларинголог МОЗ України та відома українська мама – Сніжана Єгорова.

  В Івано-Франківській області на диспансерному обліку знаходиться близько 900 дітей з порушеним слухом, з яких понад 400 визнано інвалідами. 97% дітей слухопротезовано, бо вчасне виявлення порушеного слуху, вчасна його корекція – забезпечує дитині повноцінне життя. Завдяки акції малюки, які не були протезовані раніше, отримали право на здорове повноцінне життя.

  На базі поліклінічного відділу обласної дитячої лікарні працює сурдологічний кабінет, де наявне сучасне обладнання та працюють висококваліфіковані спеціалісти. На сьогодні, порушення слуху можна діагностувати навіть у новонародженої дитини. Важливо вчасно звернутись до спеціалістів, якщо запідозрили батьки чи медичні працівники,що дитина не чує.

  На прес конференції з даного питання виступили з подякою заступник начальника головного управління охорони здоров’я Зоя Ціхонь та головний лікар ОДКЛ Радислав Котурбаш.

  (Visited 32 times, 1 visits today)
 • 180x150