Українські військові навчаються в … Кореї

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Чужого научайтесь і свого не цурайтесь. Не відомо, як з другою частиною цього гасла, а от першу українські військові засвоїли як то кажуть на «відмінно». При цьому програмою навчання у військових Академіях розвинених країн, таких як США, Великобританія. Канада, наших вояків, вочевидь вже не здивуєш, тому їх потягнуло на екзотику. Таким, досить новим для наших хлопці горизонтом став … Корейський півострів.

  Так, як нам повідомили в Міністерстві оборони, нещодавно молодший офіцер Збройних сил України вирушив на навчання до Коледжу сухопутних віськ Республіки Корея. Український військовик пройде 1,5-річний курс навчання ефективному керуванню військовими підрозділами на основі останніх досягнень військової науки. Раніше в цій азійській країни вже навчалися два українських офіцери. Вони прослухали дворічний курс магістра на факультеті міжнародних відносин Університету міста Сеул.

  Після повернення з навчання усі офіцери використовуватимуть набутий досвід в Центральному апараті Міністерства оборони та Генеральному штабі.

  (Visited 9 times, 1 visits today)
 • 180x150