Заява ВО “Тризуб” з приводу вироків судів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  КРИВОСУДДЯ ПО-ФРАНКІВСЬКИ

  18.03.2011 р.Б. у місті Івано-Франківську відбулася чергова розправа над українським націоналістом. Виконуючого обов’язки Головного командира ВО «Тризуб» ім. С.Бандери, Андрія Стемпіцького, за сфабрикованим звинуваченням, було засуджено до 4 місяців позбавлення волі. Суддя Могила Руслан Григорович і прокурор Дронь Роман Зіновійович, по-холуйськи виконуючи побажання Пахана, перетворили суд на театр абсурду, де і розіграли фарс кривосуддя.

  Нагадаємо, що А. Стемпіцький був затриманий 8.01.2011р. за знайдений у його машині стартовий пістолет «Зоракі». Протягом двох місяців його намагалися звинуватити в здійсненні різноманітних злочинів: від тероризму і спроби замаху на Януковича, до підпалу смітника і гавкання на міліцейську собаку. Але за весь час слідства ні МВС, ні СБУ не спромоглися знайти доказів по жодному з висунутих звинувачень, крім незаконного володіння стартовим пістолетом.

  Розуміючи, що за такий «злочин» передбачено лише адміністративне покарання, правопохоронці називають гумостріл «бойовою вогнепальною зброєю» і віддають справу на розгляд суду. Прокурор Дронь, який поставлений бандюковичами наглядати не за дотриманням закону, а за неухильним виконанням вказівок окупаційного режиму, вимагає найсуворішого кримінального покарання за явно адміністративне правопорушення. Суддя Могила Р.Г., керуючись замовленням (а не законом) і відсутністю сумління, відкидає всі аргументи захисту і явну невідповідність зброї висунутому звинуваченню, засуджує Андрія Стемпіцького до 4 місяців ув’язнення.

  Дивує термін. Невже докори сумління змусили продажного суддю так дивно пом’якшити вирок (за цією статтею покарання починається з 2 років)? Щось не віриться. Якби суддя хотів справедливості – дав би адміністративне покарання (як і належить за таке правопорушення), або обмежився відсидженим терміном (щоб ніхто не відповідав за незаконне ув’язнення). Напевно холуї режиму сподіваються за наступні 2 місяці сфабрикувати ще якусь справу проти незламного українця, або на задоволення скарги прокурора і значне збільшення терміну ув’язнення.

  Прикро, що багата традиціями національної боротьби Івано-Франківщина стає місцем розправи над українськими націоналістами-бандерівцями під байдужі погляди громади і мовчання Церкви. Мабуть лишилися одні традиції, а дух – вивітрився, а люди – скурвились…

  Всеукраїнська Організація "Тризуб" імені Степана Бандери

  (Visited 74 times, 1 visits today)
 • 180x150