26-27 березня в Івано-Франківську відбувся третій Крайовий Вишкіл авіації “Ешелон 2011” Пласту

 • 180x150
 • Опубліковано:

  26-27 березня в Івано-Франківську вже втретє відбувся Крайовий Авіаційний Вишкіл «Ешелон», який вже традиційно проводить 7 курінь УСП ім. Є. Коновальця «Чота Крилатих». Цього року учасниками вишколу стало 20 юнаків з різних станиць Краю: Тернополя, Івано-Франківська, Львова, Луцька, Чернівців та Білих Ослав.

  Протягом 2-ох днів учасникам заходу було запропоновано програму максимально пов’язану з Авіацією та Летунством. Так 26-го березня одразу після реєстрації на території Івано-Франківського Летовища для пасажирських перевезень відбулось урочисте відкриття Вишколу. Тут всі мали виняткову можливість поспілкуватись з справжніми диспетчерами аеропорту, прокататись по взлітно-посадковій смузі на спеціально обладнаному автобусі та дізнатись як відбуваються пасажирські перевезення в Україні, як слідкують за погодою на метеостанції та ще дуже багато цікавого!

  На другий день всі учасники вишколу відвідали місцевий «Клуб Авіації» де мали унікальну можливість побачити як навчаються молоді авіамоделісти міста. Також тут було продемонстровано показові польоти ракет та авіамоделей сконструйованих учнями Клубу.

  В рамках вишколу інструкторами з «Чоти Крилатих» було проведено ряд цікавих гутірок пов’язаних з летунством. Зокрема «Аеродинаміка в домашніх умовах», «Авіа моделювання паперових літачків» та «Транспортні перевезення та Аеропортознавство». А у вечірній час вишколу відбувся інтелектуальний змаг, адже щоб стати справжнім пілотом чи просто любити авіацію потрібно бути досить розумним і віданним своїй справі.

  Загалом всі учасники залишились задоволеними цьогорічним вишколом. Ось як відгукнулась про «Ешелон» ст. пл. прих. Наталя Балабан з Тернополя:

  "Летунство – новизна для мене як і , певне, для багатьох учасників "Ешелону". Тому дещо переживала, що буде надто багато "вступних" теоретичних гутірок, але, на щастя,сталося навпаки – більшість часу ми провели в аеропорті та на екскурсії. Особливо сподобалася приємна ненапружена атмосфера вишколу, тому вся програма йшла "на ура". Шкода лише, що вишкіл скоротили до двох днів."

  Провід «Ешелону» висловлює подяку всім учасникам та бажає не втрачати оптимізм та те велике прагнення знань про авіацію яке переслідувало їх протягом вишколу!

  Провід «Ешелону 2011»:
  Комендант: ст.пл. Тарас Марчук, ЧоК
  Заступник коменданта: ст.пл. Ярема Дмитро, ЧоК
  Писар: ст.пл. вірл. Марта Коновал
  Бунчужний: ст.пл.прих. Андрій Королишин
  Інтендант: ст.пл. Назар Костів
  Інструктори: ст.пл.прих. Андрій Сидорак, ст.пл.вірл. Дзвенислава Петришин,ЧоК, ст.пл. Сашко Крисілич, ЧоК.
   Андрій Королишин 

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150