Війна з незаконними МАФами: перші жертви, перші зради

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Рекламна конструкція туристичної фірми «Круїз-2000» стала першою «жертвою» оголошеної комунальними службами Івано-Франківська війни з незаконно встановленими малими архітектурними формами.

  Так, сьогодні, о 10.20 годині ранку до вказаної конструкції під’їхала автовежа КП «Міськсвітло» і в присутності спеціальної комісії на чолі з заступником міського голови Миколою Саєвичем, відкрутили кріплення, обережно поклали конструкцію на бік, після чого віднесли у двір будинку № 2А по вулиці Гетьмана Мазепи, де розташований офіс компанії-власника. Як повідомив начальник муніципальної інспекції з питань благоустрою обласного центру Степан Кукула, вказану конструкцію було встановлено без відповідних дозволів. З даного приводу на адресу її власників було надіслано чимало приписів і складено протокол про адміністративне правопорушення. В той же час, враховуючи той факт, що компанію «Круїз-2000» зареєстровано в місті Чернівці, протокол було направлено на розгляд адмінкомісії Чернівецького міськвиконкому.

  Зі слів Наталії Кисільової, агента з продажу авіаперевезень «Круїзу-2000», її компанія кілька разів зверталась до міської влади з приводу надання дозволу на встановлення споруди. Зокрема, таке звернення мало місце близько двох тижнів тому, проте Івано-Франківський міськвиконком у наданні дозволу відмовив. «Без цієї споруди, — скаржиться пані Кисільова, — наша діяльність зійде на нуль. У нас не буде продажів, а отже і не буде зарплат».

  «Спочатку треба дозвіл отримати, — коментує дану скаргу Микола Саєвич, — а потім встановлювати рекламну конструкцію, а вони встановили і просять узаконити. Так не можна».

  Не відомо, наскільки довго продовжиться війна з МАФами, бо ж вже перша атака ледь не обернулась зрадою та відступом і в останній момент демонтаж ледь не було зупинено. Так, ще на початку робіт, коли робітники лишень почали від’єднувати електропостачання від конструкції, до керівника комісії з демонтажу підійшов начальник міського управління житлово-комунального господарства Василь Білик і повідомив, що керівництву «Круїза-2000» якимось невідомим способом таки вдалося вмовити міського голову Віктора Анушкевичуса відкласти демонтаж. Пан Білик повідомив, що пані Кисільова пообіцяла демонтувати незаконну рекламу самотужки. Проте Микола Саєвич пішов на принцип і наказав продовжувати роботи, відзначивши, що, якщо керівники турфірми хочуть ліквідувати споруду самі, то мусять робити це на очах комісії.

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150