Молоді оратори Івано-Франківська змагались за “Принципом Colisio”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Громадськоактвна молодь Івано-Франківська мала змогу сповна виявити свої інтелектуальні здібності та ораторське мистецтво в ході інтелектуально-ділової гру «Принцип Colisio», змагання з якої пройшли вчора в Культурно-мистецькому центрі «Є» Івано-Франківська.

  Як стверджує організатор і ведучий гри Дмитро Кліт, сутність гри полягає в тому, що її учасники – в різних варіантах їх число коливається від двох до шести – по черзі виступають з промовами перед широкою слухацькою аудиторією в контексті заданої тематики, відповідають на тематичні запитання, ведуть полеміку з глядачами, які в свою чергу голосуванням оцінюють їх вміння переконання та здатність доносити свої аргументи.

  Цього разу темою гри були проблеми впровадження Болонського процесу в українській освіті. Свої погляди на дану проблему висловлювали п’ятеро гравців, кожен з яких мав з даного приводу свою думку, аргументи на її захист та групу підтримки серед глядачів. В кінцевому підсумку у важкій боротьбі перемогу здобув гравець Віталій Хлюпо, а глядачку Юлію Якимечко спонсори гри відзначило за найрезонансніше задане питання.

  Слід зазначити, що спонсором турніру виступило Івано-Франківська молодіжна громадська організація «Студентське братство». Сама ж ідея створення такої гри, за зізнанням Дмитра Кліта, народилася у автора під впливом двох інших ігор та їх авторів, а саме: уславленого винаходу Володимира Ворошилова гри «Що? Де? Коли?» та винайдених психологом Радислава Петріва ораторських змагань під назвою «Політик слем».

  (Visited 39 times, 1 visits today)
 • 180x150