Відбулася Хресна дорога вулицями міста Івано-Франківська

 • 180x150
 • Опубліковано:

  «…сьогодні всі ми йшли за Хрестом …. Йшли за Хрестом щоб набратися сили в Хреста, щоб навчитися в Христа, щоб любити Хреста, щоб бути з Хрестом…» – з такими роздумами в м. Івано-Франківську молитовно пройшла Хресна Дорога, яку очолив Єпископ Івано-Франківський УГКЦ, Кир Володимир (ВІЙТИШИН).

  Хресний хід пролягав від парафії Христа Царя (МАЙЗЛІ), до Катедрального Собору Святого Воскресіння УГКЦ по центральній вулиці міста. Чотирнадцять стацій розважань в світлі христових терпінь та страсної смерті нашого Спасителя. Розважання були підготовленими священиками Івано-Франківської єпархії УГКЦ і подані через призму проблем сучасності та сьогодення. Великий хрест, попереду колони несли всі учасники Хресного ходу: священики, монахи та монахині. семінаристи, матері, вчителі, медики, студентська молодь, представники силових структур, вірні, місцева влада. Прийняли участь також інваліди на візках, якими опікується Мальтійська служба допомоги Івано-Франківської єпархії УГКЦ.

  Не зважаючи на негоду, сніг, дощ жителі міста чисельно прийняли участь у Хресній ході. Остання стація – Катедральний собор. При вході до храму Єпископ Івано-Франківський склав подяку усім: «Дякуючи Господу Богу ми завершили Хресну дорогу. Боже провидіння дарувало нам сьогодні чудовий день, який так сильно подібний до нашого життя, бо життя кожної людини сповнене дощем і темрявою, вітром і снігом, сонцем і світлом. Нехай ця Хресна дорога скріпить нас усіх, нехай дає нам глибокий мир, смирення покору і велику любов до ближніх наших, до Церкви та батьківщини нашої України. Дякуємо Богові за Його велику і щедру ласку, якою Він Благословив під час Хресної дороги. Хочу подякувати всім Вам, які так чисельно прийшли, нехай Господь Благословить Вас, дарує силу і мудрість поступати в добрі. Хочу подякувати всьому духовенству Єпархії, за участь у спільній молитві, особливо всім хто виголошував розважання: о. Йосафат Фітель, ЧСВВ, о. Йосафат Бойко, ВС, о. Софрон Зелінський, о. Іван Мислюк, ксьондз Василь Павелко – РКЦ, о. Михайло Бубній, ЧНІ, о. міт. Борис Гобир, о. Микола Фреїшин, о. міт. Василь Завірач, о. Віталій Дем’янець, о. Юрій Сас, о. Ярослав Тимішак, о. Олег Каськів, о. міт. Юрій Новицький. Особливо дякую священикам, які привезли мощі матері Терези: о. Степану Балагурі, о. Віталію Токару, о. Євгену Андрухіву. Дякуємо обласній та міській владі: п. Михайлу Вишиванюку, п. Віктору Анушкевичусу, п. Олександру Сичу, за підтримку у проведенні Хресної дороги, Державній Автоінспекції, медичним службам. Складаємо подяку будівельній компанії «Ярковиця», за сприяння і перевезенні мощей до нашого міста. Нехай всещедрий Господь заплатить Вам з корицею за Вашу невтомну працю для добра Церкви» – зазначив Владика Володимир на закінчення Хресної дороги. Після подячної промови та благословення до кафедрального собору урочисто було внесено мощі матері терези для молитовного почитання.

   

  Ієрей Юрій Трухан – прес-секретар Єпархії.
   

  (Visited 124 times, 1 visits today)
 • 180x150