Суботники в Івано-Франківську перетворюються на звичку

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Не встигли івано-франківські комунальники підбити підсумки передвеликодньої толоки, а у владних коридорах вже точаться розмови про новий суботник.

  Ініціатором його проведення виступив начальник міського управління житлово-комунального господарства Василь Білик, який вважає, що своїми силами його управління не зможе якісно впоратись з підготовкою Івано-Франківська до відзначення 349-ї річниці з дня заснування міста, а тому попросив допомогу. «Якщо 30 квітня ми проведемо суботник, – зазначив він під час сьогоднішньої оперативної наради, – це буде велика допомога до дня міста».

  Івано-Франківський міський голова Віктор Анушкевичус ідею головного комунальника підтримав, зазначивши, що толока буде гарною нагодою «підчистити всі хвости» і одразу роздав передсвяткові наряди: дерева, бордюри мають бути побілені, електроопори очищені від реклами, а меморіальні сквери та кладовища приведені до порядку. Особливо звернув увагу на питання впорядкування меморіального кладовища на Лепкого, «бо прийде 9 травня і будуть робити політику з того».

  Мер також наголосив, що участь в толоці мають взяти ті, хто не був задіяний в попередньому суботнику. «Якщо в медицині працює біля 3700 людей, – навів він приклад, – а в минулій толоці брало участь біля 400, то зробити ротацію цілком можливо».

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150