10 прикарпатців потраждали на ЧАЕС

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Серед двох мільйонів українців, які офіційно визнані постраждалими внаслідок аварії на ЧАЕС, 10 тисяч прикарпатців. Понад 75% з них — це дорослі, близько 9% — підлітки і трохи більше 15% — діти, які народилися від батьків, що мають статус потерпілих.

   

   

  У Снятинському районі є 5 сіл, які належать до зони радіоекологічного контролю, тому з усіх чорнобильців реєстру на цей район припадає понад половину постраждалих. За даними медиків, за 25 років відбувся деякий ріст захворювань серед ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, тих, хто проживає на території радіоекологічного контролю та серед постраждалих дітей. Власне, про стан медичного забезпечення осіб, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, йтиметься сьогодні на засіданні колегії Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

  Серед інших питань — аналіз смертності дітей за І квартал цього року, про стан служби крові в області, схвалення Галузевої обласної угоди між обласним комітетом профспілки працівників охорони здоров’я та Головним управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації на 2011-2015 роки.

   Обласне радіо

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150